Żako - oddam za darmo UWAGA!!!

(-Takie właśnie Forum jest duzo lepsze niż niejedna fachowa literatura z którą powinie każdy zapoznac sie przed zakupem papugi oraz systematycznie po zakupie -co umozliwi dużo lepsze warunki życia naszej żako-)

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
malachinka87
lekarz weterynarii
Posty: 54
Rejestracja: śr lip 01, 2009 15:35
Ptaki które hoduję: Aleksandretty Większe, drób ozdobny
Lokalizacja: Czersk / Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

#41

Post autor: malachinka87 » ndz lis 20, 2011 21:22

witam, dzisiaj przegladalam sobie anonse i trafilam na takie ogloszenie: Mamy papugi kakadu, które są handfed z pięknymi skrzydłami.Kakadu są inteligentne, oswojone i bardzo zabawny z dziećmi i innych zwierząt w domu.Papugi otrzymali nadzoru weterynaryjnego i bardzo zdrowe. Te młode papugi będzie bardzo dobrym przyjacielem i towarzyszem. wysłać do nas wiadomość, jeśli jesteś zainteresowany.
i jeszcze na paru stronach miedzy innymi o oddawaniu ary hiacyntowej: http://www.gratka.pl/ogloszenie/1862417 ... ieski.html
http://zwierzeta.anonse.pl/pomorskie/go ... 84620.html
ciekawi mnie to ze Ci ludzie nadal dodaja takie ogloszenia!! nie da sie nic z tym zrobic?
czy slyszal ktos o hodowli kakadu w Gowidlinie?

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#42

Post autor: Krysia- » pn lis 21, 2011 07:04

Nie daj się oszukać i nie wierz w żadne słowo w obu ogłoszeniach :!:
Oszustwo śmierdzi na odległość :evil:
Oba ogłoszenia to nic innego jak tłumaczenie na j.polski za pomocą translatora a przecież Polak napisałby poprawnie w ojczystym języku, najwyżej parę błędów ortograficznych by zrobił.
malachinka87 pisze: ..... ciekawi mnie to ze Ci ludzie nadal dodaja takie ogloszenia!! nie da sie nic z tym zrobic? ......

To nie ludzie piszą, to zwykli oszuści, którzy za pomocą internetu szukają naiwnych, z których da się ,,wydoić" kasę.
Nic się z tym nie da zrobić bo każdemu wolno w necie pisać i nie ważne co i w jakim celu pisze .......

Awatar użytkownika
malachinka87
lekarz weterynarii
Posty: 54
Rejestracja: śr lip 01, 2009 15:35
Ptaki które hoduję: Aleksandretty Większe, drób ozdobny
Lokalizacja: Czersk / Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

#43

Post autor: malachinka87 » pn lis 21, 2011 09:57

wiem wiem że to oszustwo, kiedyś z ciekawości napisalam maila bodajże o żako i odpisywali dokladnie tak jak juz bylo pisane że należy wysłać pieniążki na transport a jak zapytałam o odbiór osobisty to próbowali jakoś metnie wytłumaczyć że to nie jest dobry pomysł bo coś tam... widziałam takie ogłoszenia dotyczące również innych zwierząt tzn. koni oddam za darmo ... przykre to jest że są tacy którzy żerują na dobrych ale naiwnych często ludziach, którzy chcieliby poprostu pomóc zwierzakom...

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup transport- oswajanie i socjalizacja żako-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość