Kuki stala sie agresywna ......

(-Takie właśnie Forum jest duzo lepsze niż niejedna fachowa literatura z którą powinie każdy zapoznac sie przed zakupem papugi oraz systematycznie po zakupie -co umozliwi dużo lepsze warunki życia naszej żako-)

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

zako kuki
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 23, 2011 21:16
Ptaki które hoduję: zako
Lokalizacja: niemcy

Kuki stala sie agresywna ......

#1

Post autor: zako kuki » śr mar 09, 2011 21:56

Pojawił sie nowy problem kuki stala sie agresywna! nie wiem dlaczego.........
codziennie zachowywalem sie jednakowo bez krzykow agresji itd.....
w niedziele przyszly 2 dzieciaki chyba sie z nia draznili i od tej pory jest agresywna tzn nie moge nawet wlozyc palca do klatki by ja poglaskac bo automatycznie skrzeczy i proboj edziobac a dawniej sama nadstawiala glowe
jak wypuszczam ja z klatki nie siada na reke jak dawniej tylkoo sama z niej wychodzi jesli wloze reke automatycznie atakuje
latajac po mieszkaniu juz nie siada tak chetnie na mnie tylko na klatce a np kiedy podejde straszy
przylatuje do mnie tylko wtedy kiedy ona chce i jesli ma dobry humor to moge ja podrapkac po glowie a jesli nie, chce dziobac.....
nic z tgeo nie rozumiem dlaczego taka zmiana w stosunku do mnie?
Ostatnio zmieniony czw mar 10, 2011 05:26 przez zako kuki, łącznie zmieniany 1 raz.

glizda177
Posty: 603
Rejestracja: pt gru 26, 2008 20:15
Ptaki które hoduję: lora wielka aleksandretty patagonki senegalki żako kakadu
Lokalizacja: dolnośląskie

#2

Post autor: glizda177 » śr mar 09, 2011 22:58

dzieci sa za szybkie ,za głośne, za małe ptaki sie ich boją .Obrażona jest bo dzieciaki były na jej terenie czuła sie tam bespiecznie i dobrze miała spokój ..daj jej czas wróci do siebie i na drugi raz goń dzieciaki z pomieszczenia ptaka:) ja nie pozwalam dzieciom na wchodzenie do zwierzat bez mojego nadzoru.Dziecko jak to dziecko bawi sie wymysli cos ciekawego i przypadkiem zaszkodzi.

zako kuki
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 23, 2011 21:16
Ptaki które hoduję: zako
Lokalizacja: niemcy

#3

Post autor: zako kuki » czw mar 10, 2011 21:37

dzieki :)
mam nadzieje ze wroci tamta kuki :)

zako kuki
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 23, 2011 21:16
Ptaki które hoduję: zako
Lokalizacja: niemcy

#4

Post autor: zako kuki » czw mar 17, 2011 21:15

wszytsko wrocilo do normy jest jak dawniej :)
ale dziwne ze to trwalo 5dni...........az tyle potrzebowala na wyciszenie uspokojenie
nigdy wiecej dzieci do niej nie podejda bo widze ze zle na nie raguje za kazdym razem

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup transport- oswajanie i socjalizacja żako-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości