zmiana miejsca

(-Takie właśnie Forum jest duzo lepsze niż niejedna fachowa literatura z którą powinie każdy zapoznac sie przed zakupem papugi oraz systematycznie po zakupie -co umozliwi dużo lepsze warunki życia naszej żako-)

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

agarob
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 17:46
Ptaki które hoduję: papuga żako kongijska

zmiana miejsca

#1

Post autor: agarob » śr wrz 25, 2013 17:55

witam dostałam papugę żako ma ona 6 lat i powiedzcie mi jak ją przyzwyczaic do siebie i czy nic jej nie bedzie po zmianie domu i nowych ludzi?

papugi
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 30, 2011 06:08
Ptaki które hoduję: szare, kakatoes
Lokalizacja: Kanada
Kontakt:

#2

Post autor: papugi » sob wrz 28, 2013 22:20

halo,
czy wiesz czy to samiec lub samiczka?

nie martw sie, papugi maja duza mozliwosc adaptacji ...zwlaszcza jesli sytuacja ich zmienia sie na lepsze.

Poczekaj pare dni, mow do niej miekkim glosem, ruszaj sie kolo niej powoli, daj jej cos co lubi...na przklad migdala albo innego orzecha...zawsze mow jej co robisz..na przyklad; kokko lubi orzeszka?
koko chce jablko? itd

czy papuzka jest oswojona? czy przychodzila na reke?

agarob
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 17:46
Ptaki które hoduję: papuga żako kongijska

#3

Post autor: agarob » sob paź 19, 2013 14:00

witam nie wiem czy to ONA czy ON i raczej ciężko to zgadnąc.Na rękę ona nie wchodziła u tamtych właścicieli ale u nas jak ją wypuszczamy z klatki to wychodzi i nas zaczepia a na rekę wchodzi tylko dla naszego syna chyba on jej się bardzo spodobał.Daję jej smakołyki i bierze mi z ręki ale jakoś mam stracha wziąść ja na rekę,może z czasem bardziej sie oswoi nie moge się doczekać kiedy ją przytulę

papugi
Posty: 166
Rejestracja: śr mar 30, 2011 06:08
Ptaki które hoduję: szare, kakatoes
Lokalizacja: Kanada
Kontakt:

#4

Post autor: papugi » ndz lis 03, 2013 17:46

hallo,
juz prawie dwa tygondie minely...jak wam udnaje sie z zako?

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup transport- oswajanie i socjalizacja żako-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości