Wolier dla aleksy

Odpowiednie pomieszczenia to podstawa dla zdrowia ptaków. Spędzają tam całe życie.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Assam
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 15:14
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrozna

Wolier dla aleksy

#1

Post autor: Assam » ndz paź 11, 2015 15:04

Witajcie
http://olx.pl/oferta/klatka-woliera-dla ... 4b7d595684
jestem zainteresowany kupnem tej woliery, posiadam jedna alekse w przyszłym roku moze bedzie 2 do pary wyczekuje mam nadzieje pojawienia sie obroży. I teraz moje pytanie tyczy sie siatki czy aleksa za szybko nie zrobi sobie w niej wyjścia awaryjnego. Wolier będzie stac w mieszkaniu, a na daszku mam zamiar zrobic jeszcze jedne drzwi by paput mógł sobie tamtędy po drabince wychodzi. Wielu ludzi poleca mi Omege ale ... no właśnie ale po 1 nie podoba mi sie, po 2 wymiary chcem zamówić wolier metr na metr z ta wysokością co jest w opisie ogłoszenia.
Wiec podsumowując czy siatka da rade?

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1921
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#2

Post autor: Al » ndz paź 11, 2015 15:34

Assam, Nie wolier tylko woliera, zawsze piszemy woliera , siatka może być, szybciej zniszczą drewniana konstrukcje niz siatkę

Assam
Posty: 5
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 15:14
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrozna

#3

Post autor: Assam » ndz paź 11, 2015 16:27

Ok dzieki po prostu zostałem ostatnio poprawiony w zoologicznym ze nie wolier a woliera ale mniejsza o to. Dziekuje za szybką odpowiedz Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Klatki woliery i szklarnie dla aleksandrett.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości