Nowy domownik

Gdzie i jak kupować ptaki.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Alex81
Ptaki które hoduję: brak

Nowy domownik

Post autor: Alex81 » pt lis 21, 2014 17:39

Witam

Mam nadzieję,że piszę w odpowiednim dziale.Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc,ponieważ planuję zakup papugi.Właściwie jedynym wymaganiem niestety znając te zwierzęta wysokim jest to aby papuga należała do spokojnych tzn. była stosunkowo cicha.Poza tym ważna jest wielkość chciałbym aby nie był to ptak wielki.Mam trochę doświadczeń z falistymi oraz nimfami,znajomy je hoduje i mam częsty kontakt,ale chciałbym coś nieco większego i jak napisałem mniej hałasującego.Kolejną sprawą jest obecność pięciolatka w domu,wiem jakie zwyczaje mają papugi,że przywiązują się często do jednego właściciela ale chciałbym też przy tym zwierzęciu nauczyć dziecko odpowiedzialności,pomocy w opiece itd. dlatego nie chciałbym aby papuga była na tyle duża,żeby mogła zrobić krzywdę dziecku.Jakie gatunki moglibyście polecić mi ? Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Maciek

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Kontakt:

Post autor: Krysia- » sob lis 22, 2014 04:36

Alex81, temat przeniosłam do odpowiedniego działu.
Co do wyboru papugi, to proponuję byś przeczytał tematy w tym dziale viewforum.php?f=106 . Tyle na temat było już pisane ...............
Jako że każdy z forumowiczów będzie polecał swój gatunek papugi bo każdemu co innego w duszy gra, Tobie może coś nie odpowiadać <luzik> Dlatego proszę byś jednak zapoznał się z tematami, zastanowił się i wyciagnął wnioski ..... ewentualnie w którymś z tematów dopytał .

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup ptaków-”