"Gadająca" papuga dla singla.

Gdzie i jak kupować ptaki.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

filon1995
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 07, 2017 10:43
Ptaki które hoduję: Siebie. :)

"Gadająca" papuga dla singla.

#1

Post autor: filon1995 » wt mar 07, 2017 11:16

Przepraszam za dość dziwny tytuł... Postaram się nakreślić temat jasno i rzetelnie.
22 lata temu w moim domu było mnóstwo zwierząt egzotycznych... 2 akwaria, para papużek które zostały adoptowane za 0,5 litra wódki gdy pewna Pani oddała z powodów zdrowotnych... Aż do mojego urodzenia... Często chorowałem, więc jak miałem 6 lat i była pełna lista moich alergii tata postanowił dla mojego zdrowia skończyć z zwierzętami.

4 lata temu rodzice się rozwiedli, a tata mieszka sam. Pomyślałem że było by miło jak by zamiast myśleć o takiej wycieczce sprezentować mu papużkę. Mieszka w bloku i kawalerce, ciepło ma więc po miesiącu czy 2 nie będzie problemu by latała po pokoju...

Było by przyjemnie jak by naśladowała mowę ludzką. Tu akurat miałby dużo czasu z powodu że pracuje 8 i jest w domku. Mieszka blisko więc poza snem nie ma go 9h w domu... Śpi po 5 - 6 godzin. Więc były z nią długo. Co jesteście dla takiej osoby chętni do polecenia. 1000 złoty budżet. W sumie troszku czytałem, ale jednak zdezorientowany jestem...

PS: Rybki odpadają, zbiera na wycieczkę żeby nurkować wśród rafy koralowej. :)

Pozdrawiam. :)

Awatar użytkownika
fotorobart
Posty: 481
Rejestracja: śr gru 28, 2011 21:50
Ptaki które hoduję: Nic nie hoduję. Mam członków rodziny: Wacka i Kasię
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#2

Post autor: fotorobart » wt mar 07, 2017 18:32

Będzie nurkował z papugą?
Kto będzie się opiekował paputem w czasie jego nie obecności?
i dużo innych pytań ...

filon1995
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 07, 2017 10:43
Ptaki które hoduję: Siebie. :)

#3

Post autor: filon1995 » wt mar 07, 2017 23:30

Oczywiście, poza skokami z spadochronu to będzie ich wspólne główne zajęcie. ;)
W sumie wyobraziłem sobie taką arę co leci z 800 metrów z plecakiem...
Wycieczka to temat odległy bo nie lubi podróży mimo że chce wyjechać, ale podczas dłuższych za pewne na 250% ja. :)
Pytaj. :)

Rysiek
Posty: 50
Rejestracja: czw paź 24, 2013 18:17
Ptaki które hoduję: Kanarek harceński Amadyna diamentowa Amadyna wspaniała Piona niebieskoglowa

#4

Post autor: Rysiek » śr mar 08, 2017 07:57

No to raczej ogarnij się z chęciami. Skoro hodujesz Siebie to najlepiej się ojcu podaruj, będzie szczęśliwy. I wtedy to nawet skoki wspólne możliwe. A papugę najlepiej "gadającą" odpuść sobie i ojcu.

filon1995
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 07, 2017 10:43
Ptaki które hoduję: Siebie. :)

#5

Post autor: filon1995 » śr mar 08, 2017 11:52

Czyli na forum pomocy nie otrzymam. Żegnam. ;)

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1909
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#6

Post autor: Al » śr mar 08, 2017 15:10

w tym zakresie cenowym samotej gadajacej nie dostaniesz, choc i faliste mozna nauczyc gadać,

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zakup ptaków-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości