Konkursy

-możemy przystać na jakieś dobre pomysły które zabłysną od użytkowników naszego forum o papugach-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

Konkursy

#1

Post autor: Rozalka:) » sob mar 16, 2019 19:09

Zauważyłam, że jedyne puste subforum to konkursy. Może spróbujemy coś zorganizować? W sensie bardziej byłoby to "dla zabawy". Forumowicze (którzy oczywiście by chcieli) mogliby wstawić zdjęcie swoich(swojej) papug(i) i na koniec byłoby głosowanie. Tylko nie wiem co dalej zwycięzcą, mogłaby być taka mini-nagroda typu umieszczenie zwycięskiego zdjęcia jakoś na wierzchu (o ile jest to możliwe) albo nie wiem, może coś byście wymyślili
Co o tym myślicie? Czy byście chcieli? Pomysł wzięłam z innego forum, zasady napisałam ogólnikowo. Tam jest takie kółko: pierwszego dnia miesiąca jest ogłaszany konkurs, przez prawie cały miesiąc wrzuca się zdjęcia i przez ok. 3 ostatnie dni jest głosowanie, na koniec jest zwycięzca i od nowa. Tutaj jest dużo mniej osób to domyślam się, że to pewnie nie miałoby sensu i lepiej byłoby w większych odstępach czasowych. Pierwszy konkurs zawsze mógłby być na próbę by sprawdzić ile osób byłoby zainteresowanych i czy warto ponowić za pewien czas.
Jeśli nie to nie, to tylko moja propozycja <mruga> Nie pisałam już szczegółów tych konkursów z tamtego forum, żeby nie było, że kopiuję, poza tym jak wspomniałam tam jest dużo więcej osób to mogą na więcej "pozwolić" i trochę uprościłam. Mam nadzieję, że wzorowanie pomysłów z innego forum nie jest złamaniem regulaminu, jeśli tak to przepraszam <stres>
Inna sprawa to czy w ogóle znalazłby się chętny na prowadzenie konkursu
Pytanie do wszystkich członków brzmi: czy chcecie coś takiego? Do administratorów mam znowu pytanie: czy jest coś takiego możliwe? Zwykły członek raczej chyba sam nie wymyśli co ze zwycięzcą
Z góry dziękuję za odpowiedź, próbuje tylko trochę bardziej forum uatrakcyjnić skoro zaczęło się już więcej dziać niż ileś miesięcy temu <mruga>

Bercicki
Posty: 101
Rejestracja: czw sty 31, 2019 20:52
Ptaki które hoduję: Aktualnie hoduje nimfy, faliste, modrolotki, rozelle królewskie, rudosterke zielonolice

#2

Post autor: Bercicki » sob mar 16, 2019 19:59

Jak dla mnie świetny pomysł i chętnie mogę w jakiś sposób pomóc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowe pomysły użytkowników forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość