Woliera zewnętrzna. Jaka powinna być ?

-pomieszczenia -czyli klatki, woliery itp.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

andrzej szejka
Ptaki które hoduję: afrykanka senegalska ,nimfa

Woliera zewnętrzna. Jaka powinna być ?

Post autor: andrzej szejka » wt kwie 19, 2016 16:46

Witam wszystkich. Mam na imie Andrzej.
mieszkam w anglii , trudno tu znalezc polskich chodowcow,nazwy papug tez sa calkiem inne ,niektore mozna sie domyslec ale wiekszosc musze szukac aby znalezc polski odpowiednik. moja przygoda z papugami zaczela sie w pazdzierniku ubieglego roku. posiadam 12 nimf caly czas dokupuje chce powiekszyc chodowle do 25szt. mam tez dwie senegalki,nastepne dwie juz zamowilem,jest tu ciezko dostac mlode senegalki. chcialbym kupic jeszcze 10szt. mysle takze o innych gatunkach. moze ktos sie orientuje czy mozna sprowadzic z polski?.. <c buduje pierwsza woliere 3.600* 2.400 i 2.100 wysoka. czy moze mi ktos udzielic wskazowek ile powinno byc czesci zabudowanej calkiem a ile z siatka. cz calosc powinna byc zadaszona. czy dach prseszklony? bardzo prosze o pomoc . dodam tylko ze zimy tu sa bardziej lagodne maksymalne temperatury to -5 -7 maks i to bardzo zadko i na krotko. dziekoje. jezeli post ten napisalem nie w tym miejscu co trzeba to prosze o instrukcje ,jeszcze raz dziekuje.

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Kontakt:

Post autor: Krysia- » śr kwie 20, 2016 01:22

andrzej szejka pisze: .........moze ktos sie orientuje czy mozna sprowadzic z polski?........

By nie mieszać merytoryki tematu o wolierach, powyższe pytanie proszę zadać tu : viewforum.php?f=107 oraz poczytać zawarte tam inne tematy.
Natomiast o wolierach dużo można się dowiedzieć czytając tematy z działu, do którego przeniosłam Twój post. viewforum.php?f=113
Oczywiście w TYM temacie też wskazana dyskusja.

andrzej szejka
Ptaki które hoduję: afrykanka senegalska ,nimfa

Post autor: andrzej szejka » śr kwie 20, 2016 12:30

dziekuje bardzo za pomoc,pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pomieszczenia dla papug”