-charakterystyka-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1909
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: -charakterystyka-

#21

Post autor: Al » ndz maja 05, 2019 17:53

Czarna_Ina pisze:
ndz maja 05, 2019 10:17
Witam ptak nie ma obrączki. Nie wiem czy tak jak w przypadku innych zwierząt znaczy to że pochodzi z "pseudohodowli"?
nie ma prawnego obowiązku obrączkowania tego gatunku - wazne aby ptak miał papiery

Awatar użytkownika
Czarna_Ina
Posty: 15
Rejestracja: czw maja 02, 2019 23:20
Ptaki które hoduję: Barrabanda

#22

Post autor: Czarna_Ina » śr maja 29, 2019 15:01

Czy macie jakiś sposób na sparzenie 2 letniego samczyka i 2 letniej samiczki? Samiec jest u nas dłużej, do tej pory przebywał w klatce w domu. Samica jest nowa, z woliery. Do dyspozycji mam klatkę w domu, woliere zewnętrzną (bez innych ptakow) - w której żaden z tych ptaków jeszcxe nie był. Na początek samczyka wypuscilam z klatki i do klatki wsadziłam samiczke. Odpoczela po transporcie, zjadła, napiła się i sprobowalismy wpuścić samczyka ale przegania ją, czasem próbuje złapać dziobem za ogon. Jak dalej postępować? Plan był aby oba ptaki wpuścić naraz do woliery zewnętrznej ale samiec do tej pory nie przebywał na dworze cały czas i najbliższe 2 noce mają być ok 5c więc obawiam się żeby nie zmarzł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie -zdrowie- hodowla-barrabandy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości