Gdzie można kupić Arę Araraunę?

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-

Awatar użytkownika
coco39
Posty: 839
Rejestracja: sob lis 25, 2006 12:29
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Gdzie można kupić Arę Araraunę?

#21

Post autor: coco39 » pt gru 26, 2014 11:28

Adrian1, ja jestem bardzo spokojny nie denerwuję się to ty napinasz żyły jak smarkacz któremu kolega dziewczynę odbił. Co post to piszesz coś innego to że masz kontakty do hodowców za chwilę te kontakty masz oznaczone klauzulą"TAJNE" .
Człowieku jeśli polecasz hodowcę to tylko robisz mu idealną reklamę żaden hodowca nie będzie miał do ciebie pretensji że podałes jego namiary a jeszcze ci podziękuje że w twoich oczach jest wiarygodny ,uczciwy ale tez to działa i w druga stronę jeśli go polecisz a jedna ,druga,piąta osoba do niego się zgłosi i będzie miał uzasadnione uwagi(np. tak jak do pewnego pana J.) to do ciebie też ludziska mogą mieć pretensje.
Jeśli ja podaję że hodowle np.Michała Lipskiego czy Gienka Kupczaka czy Wojtka Naliwajka,Wojtka Zawadzkiego Czy Marka Żyłkowskiego są godne polecenia to się z tym nie kryję a oni tez nie będą mieć do mnie pretensji.Czy pysia34, będzie miała pretensje o to do mnie że np. podam do niej kontakt komuś kto szuka coś co ona ma i ja wiem ze ma to dobre :?: Bardzo w to wątpię.

To co napisała pysia34, jest prawdą zresztą potwierdziła to co ja napisałem powyżej że w Polsce jest kilku hodowców którzy odchowują ary reszta to ptaki z importu.Powiem więcej 90% ptaków w Polsce to ptaki z Czech czy odpad z Holandii a ile z nich ma badania? dodam wszystkie badania -ile 1% :?:
Większość z was/nas ma ptaki z nie Polskich hodowli nawet nie zdając sobie z tego sprawy to że ptak ma obrączkę PL, to że ma zaświadczenie weta o urodz. w hodowli to nic nie znaczy to są szczegóły które można bez problemu zrealizować a tak naprawdę ptak jako pisklę 10 dniowe -dowóz z Czech ,Słowacji ale potem pisać nie polecam ptaków z Czech ale tam tez można kupić z testami ptaki ale trzeba chcieć te wyniki oraz co najważniejsze trzeba dopłacić za nie bo to nie jest 50 koron ale kilka tysięcy koron.
Wystarczy pojechać na giełdę do jednego czy drugiego kraju to będziecie widzieć te niby okazy na handel ,tam nikt nie pyta o badania testy co najwyżej DNA a reszta a gdzie tam przecież tam liczy się jak najniższa cena.Ale za dobrego ptaka to trzeba niejednokrotnie dać raz tyle co ptak giełdowy bo dobre ptaki rozchodzą się pomiędzy hodowcami nie na giełdzie ale w zaciszu przydomowych wolier przy dobrym cieście i kawce w atmosferze przyjacielskiego spotkania.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
ArekP
http://arek-papugi.eu/

pysia34
Posty: 550
Rejestracja: pt lut 24, 2012 07:15
Ptaki które hoduję: duże papugi
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#22

Post autor: pysia34 » pt gru 26, 2014 13:19

Wiesz Coco mylisz się:( Oboje z Adrianem znamy hodowców którzy nie są na forach i telefon podają niechętnie.Ptaki mają zazwyczaj zamówione od wyklucia i nie chcą mieć nalotu znajomych znajomych którzy zabierają pół dnia :(

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

#23

Post autor: Adrian1 » pt gru 26, 2014 16:30

A co jesli hodowca nie chce zeby robic mu reklame? Pomyslales o tym? Co gdy jest to normalny czlowiek trzymajacy ptaki dla siebie a sprzedaje po prostu mlode ktore sie wykluja? Oczywiscie nie pomyslales o tym bo u was liczy sie reklama hodowli rozmnazanie i sprzedawanie ;) to wywniosk9walem z Twojej wielkiej ciekawosci gdzie to mozna kupic tanio are. Jezeli ktos chce podam nuner w PW. A czemu? Z szacunku do osoby ktora ma moje uznanie a nie publicznie dam na forum namiary z adresem i numerem zeby owemu hodowcy zrobic reklame na co? na odwiedzajacych? Bo ma lepsze gatunki papug niz w zoo? Zeby nie mial spokoju bo beda sie ludzie zjezdzac zeby ogladac ptaki? Koncze ta rozmowe tym wlasnie postem bo az nie chce sie gadac.

Misia piane to wlasnie wy bijecie bo widze ze chyba nie mozecie zniesc faktu ze ktos ma takie gatunki papug i sprzedaje po cenach nie ZAROBKOWYCH jak 99% hodowcow tylko za normalne pieniadze ze swietnych warunkow. Dziekuje Wesolych Swiat wszystkim zycze :)

Awatar użytkownika
apol
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 23, 2013 19:44
Ptaki które hoduję: księżniczki Walli, nimfy , świergotki, łąkówki turkusowe, nierozłączki czerwonoczelne, mnichy nizinne
Lokalizacja: Wielkopolska

#24

Post autor: apol » ndz gru 28, 2014 15:22

coco39, ja tam tylko podałem linka z ogłoszeniem że da się już kupić are za mniej niż 4000 zl
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kocur8506
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 10, 2014 17:50
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrożna. Amazonka niebieskoczelna / żółtoskrzydła ( aestiva xanthopterys)

#25

Post autor: kocur8506 » pn sty 05, 2015 15:04

Jeżeli oferta jest aktualna to polecam Pana z Rybnika, Prowadzi profesjonalnie hodowle i dużo pomogą początkowym hodowcom, sam od niego mam amazonkę i jestem zadowolony.

Niejeden z nas
Posty: 7
Rejestracja: czw gru 25, 2014 23:50
Ptaki które hoduję: Afrykanka Ognistobrzucha, Nimfy
Lokalizacja: Pszczyna

#26

Post autor: Niejeden z nas » pn sty 05, 2015 22:50

Ja tam nie widzę problemu, żeby podać komuś namiar. Przecież nie podaje się adresu tylko zazwyczaj nr telefonu. Zainteresowany współpracą zgodzi się na spotkanie, niezainteresowany odpowie nie.

Awatar użytkownika
coco39
Posty: 839
Rejestracja: sob lis 25, 2006 12:29
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#27

Post autor: coco39 » wt sty 06, 2015 12:04

Niejeden z nas pisze:Ja tam nie widzę problemu, żeby podać komuś namiar. Przecież nie podaje się adresu tylko zazwyczaj nr telefonu. Zainteresowany współpracą zgodzi się na spotkanie, niezainteresowany odpowie nie.




Niejeden z nas, To Ty i ja no i może jeszcze ok 96% użytkowników tego forum nie widzi problemu
Pozdrawiam
ArekP
http://arek-papugi.eu/

Dawid zt
Posty: 7
Rejestracja: sob sty 03, 2015 21:32
Ptaki które hoduję: Nierozłączki Faliste i Nimfy

#28

Post autor: Dawid zt » śr sty 07, 2015 10:33

Zobacz na innych forach napewno coś znajdziesz

Acamar
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 27, 2020 02:26
Ptaki które hoduję: Ara ararauna

#29

Post autor: Acamar » pn kwie 27, 2020 02:48

Czesc!
Chcialbym odnowic temat i przywitac sie jednoczesnie.
Jestem nowym uzytkownikiem forum i wkrotce nowym posiadaczem ary ararauna.
Prosze o informacje na temat sprawdzonych, bezpiecznych hodowli w Polsce, planuje zakup na poczatku czerwca, papuga zamieszka w Gdyni.
Nie ineresuje mnie posrednik, czyli sklep.
Dziekuje za pomoc.

pysia34
Posty: 550
Rejestracja: pt lut 24, 2012 07:15
Ptaki które hoduję: duże papugi
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#30

Post autor: pysia34 » pn kwie 27, 2020 07:18

Może napisz co oferujesz takiej papudze. Jakie masz warunki mieszkaniowe i rodzinne. Co wiesz na temat papug ich utrzymania, warunków a w szczególności ich żywienia i potrzeb emocjonalnych. Niebawem będziemy mieli pewnie maluchy ararauny ale u nas kupią tylko odpowiedzialni i przygotowani na takiego ptaka chętni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla- Ary”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości