Klatka dla amazonki żółtogardłej i kilka innych pytań

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Klatka dla amazonki żółtogardłej i kilka innych pytań

#21

Post autor: Adrian1 » śr wrz 19, 2018 22:12

A dziękuję pięknie, jednak tamte zdjęcia to już poszły w niepamięc ;p teraz trochę inaczej to wygląda.

Po więcej zdjęć zapraszam na garnek ;) tutaj nie wchodzą wszystkie, za dużo zajmują.
Załączniki
kakadu.jpg

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#22

Post autor: Figa » sob wrz 22, 2018 08:26

Adrian, urządzone masz pięknie, zastanawiam się, bo wszędzie piszą, że kakadu to takie zabawki w godzinę rozpracowuje, a te Twoje takie ułożone, czy one też te zabawki miały tylko chwilę, czy jeszcze je mają ? Wiesz moja ( amazonka ), to pod tym względem też jest w miarę grzeczna, nie rozwala wszystkiego, ale to chyba kwestia tego, że jest słabsza od kakadu. Ale każda papuga jest z charakteru inna, bo mój Kikuś od Nelki, to się charakterami bardzo różnią, on niczego nie niszczył, co też było dziwne i nie krzyczał, tylko gadał, oj jak mi go brakuje.

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

#23

Post autor: Adrian1 » pn paź 01, 2018 21:14

Powiem szczerze bez bicia. Na bierząco zabawki uzupełniam.Srednio wytrzymują około tydzień, czasami mniej, ale wiem co lubią najbardziej rozwalać czym sie bawić i po prostu zamawiam na bierząco i uzupełniam :P straszne z nich niszczyciele a już nie wspomnę jakie z nich rozdarciuchy :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla-amazonki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość