problem z lapa

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

janiol36
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:57
Ptaki które hoduję: Nimfa

problem z lapa

#1

Post autor: janiol36 » pn maja 25, 2015 10:56

Witam otóż nabyłem ostatnio amazonke jest to młody osobnik pół roczny kupując wiedziałem że ma problem z łapa hodowca tłumaczył że to jest krzywica sam dokładnie nie potrafił tego sprecyzować mogła to zrobić samica która je wychowywala jub jakiś dokurcz widać to tylko na płaskiej powierzchni zarzuca tak łapka troszkę kuleje tak to wygląda dodam że na zerdziach zachowuje się normalnie i jest to nie widoczne wspina się też bez problemu jest aktywna nie widać oznac żeby jakoś cierpiała z tego powodu pytanie brzmi czy nie odbije się to na jej długim życiu i czy można jakoś wzmacniać lapke lub wyeliminować lub zalagodzic ta dolegliwosc

Awatar użytkownika
wojtek
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1586
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 17:59
Ptaki które hoduję: Senegalki
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#2

Post autor: wojtek » pn maja 25, 2015 15:29

Jeśli to prawa łapa może mieć problem z wątrobą. Wstaw zdjęcia papugi
Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

Awatar użytkownika
Etna
Posty: 64
Rejestracja: pt wrz 12, 2014 15:20
Ptaki które hoduję: kanarki, papugi katarzynki
Lokalizacja: Łomianki

#3

Post autor: Etna » pn maja 25, 2015 16:50


janiol36
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:57
Ptaki które hoduję: Nimfa

#4

Post autor: janiol36 » pn maja 25, 2015 19:01

No niestety na prawej można jakoś zdiagnozować objawy chorej wątroby powiedziano mi że jak była młodsza wyglodladalo to znacznie gorzej zostałem zapiewniony że nie odbije jej się to w przyszłości na zdrowiu a co do zdjęcia korzystam z tel i nie bardzo mogę je wkleić

Awatar użytkownika
LUKA
Posty: 116
Rejestracja: wt sie 07, 2012 21:48
Ptaki które hoduję: Patagonki Aleksandrety Rozelle Królewskie Barnardy i inne...
Lokalizacja: K-Kożle
Kontakt:

#5

Post autor: LUKA » wt maja 26, 2015 18:28

Zrób badania u dr. piaseckiego bo nawet specaliści weterynarze nie potrafią ze zdjęcia zdiagnozować dlatego zadzwoń do niego umów sie na wizyte o ile nie masz daleko do wrocławia i wtedy bedziesz mieć pewność co jest dokładnie
W wolnych chwilach zapraszam na www.CentrumEgzotyki.pl

janiol36
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:57
Ptaki które hoduję: Nimfa

#6

Post autor: janiol36 » śr maja 27, 2015 09:19

Dosc sporo jestem z Katowic postaram się znalesc jakies namiary na dobrego weta jeżeli ktoś takiego zna proszę o pilny kontakt

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla-amazonki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości