Dyszenie/stękanie

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
krzysiooo77
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 21:57
Ptaki które hoduję: Konura/Amazonka
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Dyszenie/stękanie

#1

Post autor: krzysiooo77 » pn lip 24, 2017 20:59

Witam:)Mam mały problem który zaczął się około rok temu....
Moja ptaszyna z niewiadomych przyczyn zaczęła "Boleśnie Dyszyć "oczywiście pojawiłem się u lekarza a na wizycie okazało się że wszystko jest ok poza dużym kamykiem które wykazało RTG.Już kilka tygodni po wizycie akcja powróciła aż do teraz....Oczywiście są odstępy...
To zdrowy ptak,energiczny piękne piórka bez przebarwień ale...... Oczywiście jest zakochana bo gdy tylko się zbliża unosi kuperek i wydaje podobne dźwięki i jest niesamowitym łakomczuchem łyka wszystko nawet rozdrabnianie nie pomaga ....Co robić ?
Krzysiooo

Awatar użytkownika
krzysiooo77
Posty: 99
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 21:57
Ptaki które hoduję: Konura/Amazonka
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

#2

Post autor: krzysiooo77 » czw gru 07, 2017 20:15

Witam:)Już minęło troszeczkę czasu nie ukrywam że też ociągałem się z odpowiedzią.Za problem oczywiście odpowiadał skład mieszanki a dokładniej sam słonecznik.Fakt faktem dużo mojej winy że zakupiłem pokarm z dużą zawartością słonecznika (Opakowanie Żako-amazonka:)oczywiście miałem wiedzę że on nie jest odpowiedni ale suchy pokarm traktuję tylko jako dodatek.Więc to tylko przestroga dla innych....
Krzysiooo

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla-amazonki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość