Sezon lęgowy u kakadu alba ręcznie karmionej

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Sezon lęgowy u kakadu alba ręcznie karmionej

#1

Post autor: Adrian1 » pn lip 15, 2019 21:53

Witam :)

Chciałbym zaczerpnąć rady, dowiedzieć się jak to jest w tym okresie u alb ręcznie karmionych.

Samica (5 lat) oczywiście ręcznie karmiona od kilku tygodni domaga się "erosów" :P od samca, ten zaś tylko ją czyści, kładzie na nią łapę. Ptysiek ma 3 lata. Wiem że jest jeszcze za młody także spokojnie :) mój post ma na celu hmm przygotować mnie? Albo po prostu dowiedzieć się jak to jest u ręcznie karmionych kakadu, Czy jest szansa na małego białaska? Czy raczej to cud?

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#2

Post autor: Figa » wt lip 16, 2019 08:49

Mam nadzieję, że się hodowcy wypowiedzą, ale mnie się wydaje, że oczywiście, że jest szansa na małego białaska, Ptyś jak dojrzeje do tego wieku, w którym jest to możliwe, to pewnie będziesz musiał chronić rodzinę, przed nimi <boisie> , bo to jest instynkt, który jest niezależny od sposobu karmienia, Balbina też była przecież karmiona ręcznie, a bzykania się domaga <tak> .

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

#3

Post autor: Adrian1 » śr lip 17, 2019 22:35

Mit dotyczący " masz ręcznie karmioną papugę to nie masz młodych" już dawno został obalony :P Myślisz ze to kwestia czasu? Wiem że Ptychu to młoda dupa ale ciekawość jednak jest spora :) Czas pokaże co będzie dalej :) Na pewno o wszystkim będę informował :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Zywienie-zdrowie-hodowla-kakadu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość