Miśkowy nabytek :-)

Nasze sworzenia.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#21

Post autor: MisiekPapuga » wt gru 28, 2010 09:47

hello - bociany to tylko przechodnio były - kaleki przywieźli (jeden ze złamanym skrzydłem drugi natomiast porażony przez prąd i po amputacji skrzydła). Zostały przewiezione do ośrodka dla chorych ptaków. W myśl polskiego prawa nie wolno tych ptaków hodować bez specjalnych zezwoleń.

Walabie (kangury) to nic szczególnego mnóstwo osób je hoduje - bardzo łatwo sie aklimatyzują do polskich warunków klimatycznych. Ostatnio dołączyły albinosy - dorzucę zdjęcia.

Tamaryny - CITES A więc chyba to mówi samo za siebie. W niewoli dość dobrze się rozmnażają, w krakowskim Zoo w ubiegłym sezonie były dwa młode. Niestety koszty utrzymania są dość spore, owoce - najdziwniejsze, sam niektórych nigdy wcześniej nie jadłem, no i chude mięso, drewnojady, etc...
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Rozmaitości-Hodowane przez nas ptaki-oraz inne zwierzeta-}”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości