Zwierzyniec

Nasze sworzenia.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Apocatequil
Ptaki które hoduję: papużka falista

Zwierzyniec

Post autor: Apocatequil » śr maja 01, 2013 23:13

Skoro przedstawiłam już 'nadprogramowego', przypadkowego Papuga to przedstawię i resztę. Jest tego sporo... (dlatego nie planowałam powiększenia gromady, zwłaszcza, że większość to drapieżniki... ale widać los chciał inaczej).

Mam hodowlę chihuahua, małą bo małą (DESI i ENIJA), w tym momencie stoi w miejscu, ale mam ;) Jeszcze parę lat temu zarzekałam się, że tylko różowe panienki hodują chihuahua. Widać nigdy nie można mówić nigdy ;)
Moja suczka z powodu choroby dorobiła się 'tylko' Championatu Litwy (to jej kraj pochodzenia zresztą ;)) i nieukończonego (brak 1 wniosku ;)) championatu Polski a także otwartego Interchampionatu.
Obrazek

Dziś już roczny szczeniak z mojej hodowli - BALLANTINE'S (wydumałam sobie, że ma być alkoholowo w rodowodzie. Wołają na niedo ASLAN :)). Młodzieżowy Champion Polski, w klasie Szczeniąt zawsze miał Najlepsze Śzczenię w Rasie, potem Najlepszy w Rasie. Ale chyba najważniejsze jest to, że w tej chorej zarówno psychicznie jak i fizycznie rasie jest zdrowy, ma super charakter i jest dumą właścicielki :)
Obrazek

Mam też 5cio letniego doga niemieckiego WADERA - championa polski z niedokończonym interchampionatem i niekryjącego reproduktora (bo nikt go nie chce ;))
Obrazek
Obrazek

Kundelek z którego na siłę chciano zrobić doga niemieckiego... (tak, właśnie tym się kończy kupowanie 'nierodowodowych dogów niemieckich' ;)):
Obrazek

Porównanie obydwu wielkopsów (w tle Zalew Siemianówka ;)):
Obrazek

Koty:
Po prawej - Grubaska, po lewej - Rysia (kot-wojownik: nie ma kawałka ucha).
Obrazek

Gadziny...
Mam dwie agamy brodate - Czesława i Czesię. Takie tam - siedzą, jedzą i udają psy (większość czasu biegają za nimi po pokoju). Czesławostwo doczekalo się potomstwa w liczbie 2. Ale narazie to jeszcze przecinki dosłownie ;)

Obrazek

Nie licząc świerszczy i masy robali która mieszka w pojemnikach pod terrarium to chyba wszystko ;)
Do tego wszystkiego oczywiście znaleziony PAPUG FALISTY.
Idzie zwariować a na głowie matura ;)

Pozdrawiam,
Ola.

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » czw maja 02, 2013 01:17

Sporaśne te psiny... nie przynoszą szczupaków na zawołanie? Bo może dałoby się ominąć trochę przepisy i nie opłacać karty wędkarskiej;-)
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Apocatequil
Ptaki które hoduję: papużka falista

Post autor: Apocatequil » czw maja 02, 2013 15:19

Niestety ;)
Wader mimo, że spory szybciej by wszystkich naokoło 'zatulił' na śmierć niż cokolwiek złapał, zabił itp ;)
Cezar ma instynkt myśliwski tylko w lesie, wody trochę się nawet boi - wchodzi dopóki mu się brzuch nie zamoczy i zwiewa ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Rozmaitości-Hodowane przez nas ptaki-oraz inne zwierzeta-}”