Kiwi i Kenai

-każdy nowy temat to nowa galeria jednego utzestnika forum-

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Monia_Jessi
Posty: 54
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 15:29
Ptaki które hoduję: Tymczasowo żadne

Kiwi i Kenai

#1

Post autor: Monia_Jessi » czw kwie 16, 2020 17:19

Przedstawiam Kiwi samiczkę i samca Kenai,bardzo ciekawskie,papugują jedna za drugą i są kochane. Muszę przyznać,że strasznie odważne i wręcz domagające się człowieka ( wcześniej były w obecności ludzi).
Załączniki
IMG-20200416-WA0004.jpg

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#2

Post autor: Rozalka:) » czw kwie 16, 2020 17:25

Jakie ładne <milosc>

Awatar użytkownika
Oliwia77
Posty: 29
Rejestracja: pn kwie 13, 2020 13:32
Ptaki które hoduję: ☆ Aktualnie nie hoduję żadnych ptaków, ale przygotowuję się i zbieram wiedzę o papugach, ponieważ dążę do założenia w przyszłości własnej hodowli papug.

#3

Post autor: Oliwia77 » czw kwie 16, 2020 17:28

Jakie słodkie <serce> <serce> miałam kiedyś faliste jedna żółta samiczka Cytrynka a drugi biały samiec Amigo

Monia_Jessi
Posty: 54
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 15:29
Ptaki które hoduję: Tymczasowo żadne

#4

Post autor: Monia_Jessi » czw kwie 16, 2020 18:53

<serducho> <serducho> <serducho> <serducho> <serducho>

Narazie jeszcze w klatce choć Kenai już dał dwa razy dyla przy zmianie pokarmu :lol: ale wchodził na patyczek i został za każdym razem teleportowany do klatki :lol:
Jak tylko się przyzwyczają i będą pamietały jak wracać to większość dnia będą sobie urzędować w pokoju córki :-D

Awatar użytkownika
Oliwia77
Posty: 29
Rejestracja: pn kwie 13, 2020 13:32
Ptaki które hoduję: ☆ Aktualnie nie hoduję żadnych ptaków, ale przygotowuję się i zbieram wiedzę o papugach, ponieważ dążę do założenia w przyszłości własnej hodowli papug.

#5

Post autor: Oliwia77 » czw kwie 16, 2020 19:03

Ja gdy miałam papużki faliste to właśnie na początku tak się bały Amigo ładnie się uczył siedział mi na ramieniu i dawałam mu orzeszki włoskie i jadł mi z ramienia i tak się nie bał był taki fajny a Cytrynka była taka dzika nie uczyła się tylko jeszcze Amigo przez nią zrobił się taki dziki, niestety nie było małych pisklaczków widocznynie Cytrynka była za dzika. miałam jeszcze ładną świergotkę. Niestety papużki mi zmarły były już starsze..... Fajne są faliste ale ja bym chciała większą papużke bo falistych nie da się tak przytulić jak nimfę lub inne papużki

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Nasze prywatne galerie-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość