Moja twórczość

Dotyczące zwierząt... Reszta tematów to offtopic

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

Re: Moja twórczość

#21

Post autor: Rozalka:) » pn wrz 16, 2019 17:06

Właśnie dopisałam zdanie o tej niższej czerwonej plamie - określiłam jako pokrywy I rzędu, mam nadzieję że dobrze bo mam wieczny problem z określaniem poszczególnych elementów skrzydeł :-/

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#22

Post autor: Rozalka:) » sob gru 21, 2019 20:46

Zaczęła się przerwa świąteczna i trochę zajrzałam ponownie do Wikipedii <mruga> . W końcu postanowiłam coś zrobić z artykułem o arze modrej bo już dawno temu zauważyłam, że były stare dane i nie do końca była prawda. W międzyczasie ktoś już musiał poprawić bo był już nieco lepszy ale to wraz były przestarzałe dane. No to je zaktualizowałam, łącznie z najświeższymi zmianami z tego miesiąca, a ktoś je usunął. Przyczyną niby było niepodanie źródeł, a podałam :P Ale mniejsze z tym w tym poście przedstawiam, że nie wszystko na Wikipedii jest prawdą ;) Edytować tak na prawdę może każdy, nawet bez zakładania konta. Miałam właśnie pierwszy raz okazję "złapać" takiego dowcipnisia, ten dowcip przedstawia screen (podkreśliłam czerwoną kreską), co prawda to nic nie ma do papug ale...
Załączniki
ul. Boskiego.png

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#23

Post autor: Rozalka:) » ndz sie 09, 2020 16:39

Nie wierzę w Wikipedię...
Osobniki nieletnie były podobne do samic.
Mam pytanie za 100 pkt: czy papuga może być NIELETNIA? Czyli jest to niedojrzały osobnik, który robił rzeczy niedozwolone jak na swój wiek? <wysmiewacz>

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiergotka_rajska

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#24

Post autor: Rozalka:) » sob lut 20, 2021 11:33

Może to sprecyzuję - bo słowa "niektórzy uzupełniają wikipedię, a inni rysują" trochę dla mnie dziwnie zabrzmiało - był tu wątek o rysowaniu ale to były rysunki dzieci.
Skoro już tu piszę to drobna aktualizacja: w międzyczasie powróciłam do rysowania i "utworzyłam" swoją własną technikę, jednak już zdążyłam ponownie to porzucić
Ostatnio czuję, że te papugi, które mam teraz powinny być moimi ostatnimi, więc możliwe, że ta forma pasji przedstawiona w tym wątku w moim przypadku utrzyma się znacznie dłużej niż taka "standardowa" (jeszcze prowadzę stronę na fb ale w następnym tygodniu chcę przerwać na czas nieokreślony).

Awatar użytkownika
Ramczak906
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 19, 2023 10:21
Ptaki które hoduję: Papużki faliste
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

#25

Post autor: Ramczak906 » wt gru 19, 2023 10:34

Fajne :) Bardzo się cieszę, że zaglądnąłem na ten wątek :) Gratuluję serdecznie :)

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#26

Post autor: Rozalka:) » wt lut 13, 2024 20:22

Dziękuję :)
Rozalka:) pisze:
sob lut 20, 2021 11:33
Może to sprecyzuję - bo słowa "niektórzy uzupełniają wikipedię, a inni rysują" trochę dla mnie dziwnie zabrzmiało - był tu wątek o rysowaniu ale to były rysunki dzieci.
Skoro już tu piszę to drobna aktualizacja: w międzyczasie powróciłam do rysowania i "utworzyłam" swoją własną technikę, jednak już zdążyłam ponownie to porzucić
Ostatnio czuję, że te papugi, które mam teraz powinny być moimi ostatnimi, więc możliwe, że ta forma pasji przedstawiona w tym wątku w moim przypadku utrzyma się znacznie dłużej niż taka "standardowa" (jeszcze prowadzę stronę na fb ale w następnym tygodniu chcę przerwać na czas nieokreślony).
ŁO MATKO! Przez te 3 lata wszystko poprzewracało się na opak - powiedzmy, że zostałam zupełnie kimś innym na Internecie, nawet innego nicku używam na większości stron.

Niestety ale... przestałam pisać rzeczy użyteczne (chociaż jutro mam w planach powrót na Wikipedię po długiej przerwie - to ostatnia forma, gdzie jeszcze mogę pisać z sensem, co i tak bardzo rzadko robię).
W poście 3 lata temu napisałam, że porzuciłam rysowanie... podczas gdy teraz mam założone konta na stronach typowo przeznaczonych dla artystów.

Ogólnie ja już praktycznie tu nie zaglądam (i wiedzę że forum jest dead) ale skoro już jestem to coś tam wstawię:
Załączniki
Karolina.png
Zen.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Różne INNE tematy-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość