papuga w sklepie na czerniakowskiej

papugi które mają urazy psychiczne-papugi porzucone przez swoich opiekunów-pomoc i odwzajemnienie tej pomocy

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

pysia34

#61

Post autor: pysia34 » czw kwie 15, 2010 20:47

czytałam o nim i słyszałam zamówię z pewnością
ponoć ktoś leczył nebulizatorem papugę z pbfd i udało się !

pysia34

#62

Post autor: pysia34 » czw kwie 15, 2010 21:54

właśnie dlatego jestem przeciwna domom tymczasowym i sama postąpiłam tak głupio chociaż byłam u weta i zrobiłam badania i kwarantannę dość ścisłą tylko czy wystarczająco ścisłą??? będę tak się pytać pierwsze 3 a potem kolejne 3 miesiace
zamówiłam środek na wyspie i nebulizator u nas dodatkowo
nie spocznę na laurach

essex1
Posty: 412
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:20
Ptaki które hoduję: mnicha
Lokalizacja: Anglia

#63

Post autor: essex1 » czw kwie 15, 2010 22:19

pysia34, tylko pogratulowac Ci zaangarzowania w to co robisz ,ale spore ryzyko podejmujesz z wlasnymi ptakami.Rok ,moze wiecej temu bylo opisane w miesieczniku "Parrots"jak uzywac ten srodek w domu,jak rozpylac na pomieszczenie z ptakiem-jak znajde to Ci wysle.A poza tym luska sieje ferment,jest zlosliwa i zazdrosna i powinna dostac bana.
Pozdrawiam. Artur

pysia34

#64

Post autor: pysia34 » czw kwie 15, 2010 22:32

bardzo proszę jeszcze problemem jest natychmiastowa wysyłka :(
kupiłam na ebayu ale nie znam angielskiego :oops: trudno się dogadać :(
nie mam już rosołka w domku ale może warto spróbować.... nie wiem pogadam jutro z tomkiem, nadal ogromne ryzyko kontaktu nawet przez pracownika u niego nie może zostać ...
to również kontakt z wirusem :-( ale tak mi jej szkoda ....

essex1
Posty: 412
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:20
Ptaki które hoduję: mnicha
Lokalizacja: Anglia

#65

Post autor: essex1 » czw kwie 15, 2010 22:57

Nie no to skoro go nie masz w domu ,to juz nie podchodz do tej sprawy drugi raz,Niestety ale kazdy vet bedzie wiedzial co z nim zrobic...Gazete znajde i postaram sie wyslac jutro.Napisz adres na PW.(gazeta angielska :-D )
Pozdrawiam. Artur

ODPOWIEDZ

Wróć do „-papugi po przejściach i urazach psychicznych-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości