Wyskabane papugi

papugi które mają urazy psychiczne-papugi porzucone przez swoich opiekunów-pomoc i odwzajemnienie tej pomocy

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Kamiol7
Ptaki które hoduję: Nimfy , Faliste , Świergotki , Modrolotki , Rozelle , Konury , Kanarki ,Zeberki
Kontakt:

Wyskabane papugi

Post autor: Kamiol7 » pn paź 31, 2011 20:34

Witam . Dzisiaj byłem w pobliskim sklepie zoologicznym ' York ' i zauważyłem wszystkie wyskubane papugi . Były to 2 nimfy i jedna papuga rozella . Gdy zapytałem sprzedawczyni czemu one są takie wyskubane . odpowiedziała ' same się tak skubią ' . to ja powiedziałem że może jakieś witaminy i odżywki Pani zastosuję . a ona powiedziała że nic to nie da . Czy mam coś z tym zrobić ? czy spytać się właścicielki czemu nie podają żadnych odżywek i witamin ? One były dosłownie bez piór . :-(

Jeżeli się uda to zrobię zdjęcie i pokażę Wam .

Małgosia
Ptaki które hoduję: Faliste

Post autor: Małgosia » sob lis 05, 2011 09:13

Bidulki pewnie już za długo siedzą zamknięte w klatce bez możliwości lotów i stres je zjada od środka.Ciekawe ile ta pani będzie sobie wołała za ptaki w tak złym stanie zdrowia...;(
Małgosia

Awatar użytkownika
Kamiol7
Ptaki które hoduję: Nimfy , Faliste , Świergotki , Modrolotki , Rozelle , Konury , Kanarki ,Zeberki
Kontakt:

Post autor: Kamiol7 » ndz lis 06, 2011 22:21

Nimfa - 140 zł . a Rozella -280 zł .

Awatar użytkownika
malachinka87
lekarz weterynarii
Ptaki które hoduję: Aleksandretty Większe, drób ozdobny
Kontakt:

Post autor: malachinka87 » ndz lis 06, 2011 22:58

to strasznie duzo a przynajmniej za nimfe... ;/ maskra, u mnie w pobliskim sklepie tez byl paput wyskubujacy sie, ale to wynikalo z tego ze stal w galerii poza sklepem na korytarzu i denerwowal sie tym ludzmi przechodzacymi. na szczescie panie ekspedientki zorientowaly sie po niedlugim czasie i postawily ptaka w glab sklepu gdzie jest mu od razu lepiej :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-papugi po przejściach i urazach psychicznych-”