Pytania i odpowiedzi dotyczące korzystania z forum

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Pytania i odpowiedzi dotyczące korzystania z forum

#1

Post autor: Grzegorz » pn sty 29, 2007 21:02

Witam, na specjalną prośbę użytkowników stworzyłem dział w którym możecie zadawać pytania, oraz uzyskiwać odpowiedzi w jaki sposób np. umieszczać zdjęcia aby nie zajmowały one zbyt dużej ilości miejsca na forum.
Osoby, które mogą coś wnieść na ten temat proszę o pomoc innym userom.

W celu przybliżenia problemu postanowiłem opisać w kilku zdaniach sprawy, które również na innych forach napewno nieraz są poruszane, jednak ja nie chcę tego praktykować na tym forum dotąd, dopóki będę sobie sam radzil z tą sprawą (a jak narazie nie mam z tym żadnych problemów). Otóż od czasu włamania na naszą stronę oraz na forum korzystamy z profesjonalnego serwera na którym co godzinę robione jest archiwum w razie tego typu sytuacji, dodatkowo korzystamy z programu antywirusowego, który pomaga zabezpieczyć przed automatycznymi zniszczeniami. Utrzymanie serwera, oraz domeny kosztuje obecnie rocznie 470zł i jak wcześniej wspomniałem nie chcę stosować u nas żadnych opłat za korzystanie z forum. Chcę jedynie zgrania na forum oraz docenienia pracy Was wszystkich. Chcę również aby to forum było jednym z najlepszych źródeł informacji na temat papug, oraz pomocą dla innych osób hodujących lub opiekujących się papugami. W tej chwili mamy jeszcze dosyć miejsca w bazie danych i w najbliższym czasie napewno nie będzie żadnego problemu. Jeśli mógłbym o coś prosić, to tylko o powagę i wspólne chęci stworzenia czegoś naprawdę porządnego na skalę polski i nie tylko. Obecnie potrzebujemy jeszcze przynajmniej dwóch moderatorów. Osoby te mogą zgłaszać się do mnie na PW. Dodam tylko, że powinny to być osoby które nie będą szkodziły innym i potrafią być bezstronne oraz podchodzić do moderowania bez osobistych niechęci do innych użytkowników. Rozwijamy się dosyć szybko i przyznam że w bardzo dobrym kierunku. Oby tak dalej ;-)

Z przyjemnością wysłucham (przeczytam) uwag, spostrzeżeń i opinii na temat naszego forum pod powyższym postem.

Aha, jeśli jest ktoś zainteresowany, to potrzebuję osoby, która pomogłaby nam w zdobywaniu informacji oraz rozbudowie strony głównej na temat innych gatunków aleksandrett, a także zajęłaby się wymianą bannerów naszej strony.
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Nerlock
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 17:54
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Pabianice

#2

Post autor: Nerlock » pn sty 29, 2007 22:17

http://imageshack.us/ - do zamieszczania fotek

a darmowy programik do obróbki fotek np. XnView link - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&id=359&t=5

mam nadzieje, że się przyda :-)

Awatar użytkownika
mbk
Posty: 118
Rejestracja: wt paź 24, 2006 11:45
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: pod Wrocławiem

#3

Post autor: mbk » wt sty 30, 2007 09:28


Awatar użytkownika
Lamiadzika
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 18:26
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Zakrzew
Kontakt:

#4

Post autor: Lamiadzika » ndz kwie 22, 2007 11:55

Mamy szeroka wiedze na temat stron WWW poniewaz zajmujemy sie tym zawodowo. A powiedzenie szewc bez butow chodzi jest jak najbardziej na miejscu. Nie ma problemu ze zrobieniem pieknych banerow. Wystarczy tylko kliknac. I powiedzenie mowisz-masz znajduje odzwierciedlenie.
Na stronie http://dodi71.w.interia.pl jest male co nie co pokazane. Wiec jesli bedzie jakikolwiek problem prosze tylko pisac. Na tyle ile czas nam pozwoli pomozemy. Dobrze jest sie czuc potrzebnym. A nie uczylismy sie pewnych rzeczy zeby je trzymac dla siebie. Pozdrawiam.
Ze wzgledu na przeprowadzke w sieci jestesmy do 29 kwietnia, a potem dopiero wtedy jak telekomunikacja pozwoli. Wiec moze nas i miesiac nie byc.
"I nawet jeśli bedę sama, nie zmienię się"

Awatar użytkownika
fotorobart
Posty: 481
Rejestracja: śr gru 28, 2011 21:50
Ptaki które hoduję: Nic nie hoduję. Mam członków rodziny: Wacka i Kasię
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Post autor: fotorobart » śr sty 04, 2012 20:00

jeśli chodzi o profesjonalne przygotwanie foki do edycji w necie, służe pomocą

switezianka123
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 04, 2018 18:09
Ptaki które hoduję: nie huduję jeszcze

#6

Post autor: switezianka123 » ndz lis 04, 2018 18:38

fajnie ze ktos pomyślał o założeniu takiego forum, przynajmniej moza się podzielić doswiadczeniami wspolnym hobby :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Materiały pomocnicze dla użytkowników forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość