Krzyżówka świergotki z lilianką.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Gerard
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 439
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 22:05
Ptaki które hoduję:

Krzyżówka świergotki z lilianką.

#41

Post autor: Gerard » pt wrz 19, 2014 21:46

Nie wyświetlają się stare fotki. Na portalu Polski Kurnik ktoś pytał o fotki krzyżówki świergotki z rozellą . Chiałem dać linka do tego tematu tutaj ale fotki się nie wyświetlają Dlaczego ? . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1905
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#42

Post autor: Al » sob wrz 20, 2014 15:24

Po co takie krzyżówki ani to piękne ani do hodowli, zresztą taka krzyżówka mało prawdopodobna, szybciej połączysz lilianki z łąkówkami niż ze świergotkami , ale lepiej nie robić takich " wynalazków"
Gerard, niesatety wiele fotek z zew. stron tzw. "HOTLINKÓW " znikneły i są nie do odzyskania

Dziwne jak miałam lilianki z papierami to nikt nie chciał kupić <dobani> poszły za śmieszne pieniądze

Gerard
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 439
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 22:05
Ptaki które hoduję:

#43

Post autor: Gerard » sob wrz 20, 2014 23:48

Al, to nie o to chodzi.
1.Czy to piękne ? to kwestia gustu -niektorym się podobały.
2.taka krzyżówka nie jest mało prawdopodobna
3.ja nie chcę łączyć lilianek ze swiergotkami, tu chodziło o połączenie ROZELLI ze swirgotką
Mnie chodziło tylko o fotki a nie o filozofię . Pozdrawiam

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Posty: 741
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 23:24
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche
Lokalizacja: Sędziszowice

#44

Post autor: GoldAngelo » ndz wrz 21, 2014 17:01

Zobaczę, czy uda mi się te zdjęcia odzyskać. Rzeczywiście zniknęły, ponieważ część świadczących usługi firm hostingowych wyłączyła tzw. "hotlinki", a niektóre skasowały swoje stare zdjęcia.
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1905
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#45

Post autor: Al » ndz wrz 21, 2014 18:11

Patryk pisze:Rusze troche ten temat;p
Da rade polaczyc w pare samice lilianki z samcem swiergotki seledynowej? Mam problem z legalnym nabyciem samca lilianki, a kupno z papierami swiergotki to juz pol biedy. Jeszcze nie weim, czy tak zrobie, ale na poczatek, wole sie zapytac.



Gerard ja odp, na ten post - do Ciebie odnosiło się tylko wytłumaczenie dot. zdjęć więc nie ma tu żadnej filozofii

Niestety nie ma w temacie zdjęć Twoich ptaków, chyba ze ktoś ma archiwalny nr NE chyba z lutego lub marca 2007

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Posty: 741
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 23:24
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche
Lokalizacja: Sędziszowice

#46

Post autor: GoldAngelo » ndz wrz 21, 2014 18:41



Gerrard, niestety nie udało mi się odzyskać zdjęć z imageshack(po prostu serwis imageshack je usunął), to podane jedno przez Ciebie (3 posty wyżej niż Wojtka) już dodałem. Jeśli masz te zdjęcia z linków z postu Wojtka (tj. te o których mówiłeś) to chętnie wstawię je w odpowiednie miejsce(skontaktuj się ze mną na PW w tej sprawie).
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

Gerard
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 439
Rejestracja: pn wrz 18, 2006 22:05
Ptaki które hoduję:

#47

Post autor: Gerard » ndz wrz 21, 2014 23:34

Do Al; oki , ale odnosiłaś się do postu sprzed 7 lat.

GoldAngelo ; niestety nie mam zdjęć. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1905
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#48

Post autor: Al » pn wrz 22, 2014 10:37

Gerard,

oj :oops: ale wtopa, zawsze staram patrzeć na daty

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe tematy dotyczące świergotek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości