lecznica w Poznaniu

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
yoda741
Posty: 120
Rejestracja: wt sty 23, 2007 00:31
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Poznań

lecznica w Poznaniu

#1

Post autor: yoda741 » sob lut 17, 2007 00:10

Poznań
ul Mieszka I 18

dr Dorobiala
tel. ( 061 ) 823 09 97

Maxel12
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 19:10
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Piła

#2

Post autor: Maxel12 » wt cze 03, 2008 22:54

Polecam pana Soleckiego. Jest on bardzo dobrym weterynarzem do wszystkich zwierząt szczególnie papug. Sam posiada hodowlę a w niej wiele gatunków papug.
Pan Solecki

Adres : Ujście
Telefon : (067) 2840039
Ostatnio zmieniony śr cze 04, 2008 15:10 przez Maxel12, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lector
Posty: 37
Rejestracja: sob wrz 22, 2012 22:41
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#3

Post autor: Lector » pn cze 17, 2013 18:45

Ostatni znalazłem fajnego weta http://www.wet-poznan.pl/ konkretnie Dariusz Filipiński.
mam 12 letnie doświadczenie mikrobiologiczne (bakteriologia, dermatologia, parazytologia, mikologia) mam ukończoną specjalizacje z chorób drobiu i ptaków ozdobnych, kończę specjalizacje z chirurgii


Mieszka odradzam, przez to mój samiec jest prawie ślepy, bo tamtejszy wet nic nie widział.
pozdrawiam Lector

Awatar użytkownika
pirat59
Posty: 209
Rejestracja: sob mar 02, 2013 15:00
Ptaki które hoduję: Aleksandretta Chińskia, Kozy, Nimfy, Faliste, Barabandy, Rozelle
Lokalizacja: Luboń/Poznań
Kontakt:

#4

Post autor: pirat59 » wt cze 18, 2013 00:08

Jak już Lector, napisał Pan Dariusz Filipiński to jest wet z najwyższej półki!!! Przyjedzie nawet w środku nocy, zna sie też na koniach jeżeli komuś będzie potrzebny ktoś z wiedza na ten temat... Piesa mojego min. postawił na łapki:-) :-) :-) dwa razy nawet, żaden inny wet nic nie mógł poradzić, a uwieżcie mi kilkunastu ich było. Z papuga jeszcze nie musiałam jechać do niego, ale mowił, że nie ma problemu... Ma facet powołanie, juz po kilku minutach rozmowy da się odczuć, że mu poprostu zależy na zwierzakach:-) :-)

Anita 28
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 03, 2013 21:47
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrożna
Lokalizacja: Mosina

#5

Post autor: Anita 28 » ndz wrz 01, 2013 22:16

http://www.wet-arkanoego.pl/index.php ja z czystym sumieniem polecam doktora Botko zajmującego się całym zwierzyńcem Nowego ZOO :-)

Anka
Posty: 216
Rejestracja: sob lis 04, 2006 16:42
Ptaki które hoduję: amazonka mączna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#6

Post autor: Anka » pn wrz 02, 2013 08:34

Potwierdzam, w Klinice przy Mieszka I jest lekarka od małej egzotyki. NIgdy nie korzystałam z ich usług jeżeli chodzi o papugi.
Natomiast byłam w gabinecie dr Pawła Botko. Faktycznie opiekuje się menażerią poznańskiego ZOO. Prowadzi również ptasi azyl przy nowym ZOO nad Maltą. Gabinet niestety jest kilka km od Poznania. Udało mi się uprosić doktora, by przyjechał do mnie do domu i obciął mojej papudze pazury, to duża papuga amazonka farinosa. Złapanie nie przyzwyczajonej do łapania papugi, to trudne zadanie. Doktor poradził sobie bez rękawic, złapał delikwenta fachowo i obciął pazury. Papuga nie ucierpiała na tym wogóle. Polecam go, bo to lekarz z ogromnym serduchem dla wszelkich stworzeń.
Anka

zanim kupi sie papugę, dobrze jest poczytać i zapoznać się ze wszystkim, aby pózniej nie pisać, że nagle wykryto alergię....

Awatar użytkownika
Lector
Posty: 37
Rejestracja: sob wrz 22, 2012 22:41
Ptaki które hoduję: Nimfy
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#7

Post autor: Lector » pn wrz 02, 2013 10:53

Jak pisałem Mieszka odradzam, jak byłem to niby od ptaków był młody lekarz (około 30 bym dał), bo niby już tej Pani doktor nie ma i moja nimfa ledwo widzi.

Byłem w styczeń/luty 2012.

Teraz z nimfami i królikiem chodzę do Pana Dariusza Filipińskiego. Choć miejsce może się źle kojarzyć z poprzednim weterynarzem.
pozdrawiam Lector

Awatar użytkownika
sqrczybyk
Posty: 403
Rejestracja: wt mar 08, 2011 10:30
Ptaki które hoduję: Żako Kongijskie, Kakadu żółtolica
Lokalizacja: Koziegłowy/Poznań
Kontakt:

#8

Post autor: sqrczybyk » pn wrz 02, 2013 11:18

czy jest tak trudno poszperać w internecie i znaleźć opinie na temat konkretnej kliniki <hmmm>
ta na Mieszka to katastrofa z punktu widzenia ptaków egzotycznych... nigdy nie pojadę w to miejsce <krzyk>
Jeśli macie pieski lub kotki-walcie śmiało.

apollo34
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 11, 2015 21:51
Ptaki które hoduję: aleksandretta wielka,lora wielka

#9

Post autor: apollo34 » pn lip 06, 2015 20:37

ja takze polecam Dr Solecki z Ujścia koło Piły.Dobry lekarz.Ogromna wiedza.Uratowal moja Lorę Wielką.Naprawde polecam,Ma wspaniałą hodowlę papug.Pozdrawiam. <brawo>

kloniks
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 29, 2015 19:07
Ptaki które hoduję: jeszcze nie mam

#10

Post autor: kloniks » pn lip 27, 2015 20:44

Jesli nie ma lekarza a jest 3 w nocy można śmiało dzwonić do pielegniarki zwierzęcej P. Ani z Nowego Zoo:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lekarza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość