LECZNICE w Łodzi

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

LECZNICE w Łodzi

#1

Post autor: WOJTEKZ » ndz paź 15, 2006 16:04

dr.JAROMIR MŁYNARSKI jest po specjalistycznych kursach z dziedziny leczenia ptaków egzotycznych oraz drobiu, prowadzący przychodnie całodobową "BERNARD". Przychodnia ma swoje labolatorium analityczne i wykonuje większą część badań, pracownie USG , RTG, EKG, LASER , KRIOTERAPIE, posiada też kompleksowo wyposażony gabinet chirurgiczny. KONTAKT: tel. 0-42-640-04-40 Łódź ul Dąbrowskiego 60.

LECZNICA WETERYNARYJNA "AS" Łódź - Sródmieście ul. Składowa 37a tel. 0-42-209-13-00/01
CZYNNA CAŁĄ DOBĘ
Łódź -Retkinia ul. Tomaszewicza 1
tel.0-42-688-39-57 czynna; 8-20 soboty-8-16 , niedzielę i święta;9-12
W obu tych przychodniach pracują specjaliści od papug . Dr. MAŁECKI i Dr. BALCERAK.

tel.kom. do Dr. Małeckiego 0-601-682-088
Ostatnio zmieniony pt lut 12, 2010 16:30 przez WOJTEKZ, łącznie zmieniany 1 raz.
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

lucas_lodz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 24, 2007 13:14
Ptaki które hoduję:
Lokalizacja: Łódź

#2

Post autor: lucas_lodz » sob wrz 22, 2007 12:31

Panie Wojtku z przychodnią "Bernard" na Dąbrowskiego to już chyba temat nieaktualny. Byłem tam dziś rano i dowiedziałem się że nie ma u nich żadnej osoby która zajmowała by się ptakami.... Pojutrze spróbuję podjechać na Tomaszewicza.

Awatar użytkownika
WOJTEKZ
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1667
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:12
Ptaki które hoduję: ALEKSANDRETTY OBROŻNE i kilka innych gatunków papug
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

#3

Post autor: WOJTEKZ » sob wrz 22, 2007 12:44

Właścicielem tej przychodni jest dr. Jaromir Młynarski i tylko on ma tam pojęcie o ptakach i tylko z nim należy się kontaktować filia tej przychodni znajduje się na ulicy Pojrzierskiej, pozostali lekarze nic się nie znają na ptakach. Słyszałem też że w przychodni dr. Majewicza przy ul. Łagiewnickiej jest lekarz który specjalizuje się w chorobach ptaków egzotycznych, jednak to jest informacja nie sprawdzona.
To że ktoś mówi iż trzyma ptaki przez 20 lat , wcale nie oznacza że ma o nich jakieś pojęcie. Pamiętajmy że uczymy się przez całe życie.
Pozdrawiam
zawadzki112@poczta.onet.pl
GG 7481455

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4

Post autor: Krysia- » wt lis 16, 2010 10:25

ABIVET przychodnia dla Zwierząt
Piotr Kaczmarek (nasz forumowicz)
ul. Głowackiego 5a Łódź.
Telefon 42 655 31 51, kom. 601 39 83 47.

Awatar użytkownika
Avera
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 27, 2014 18:09
Ptaki które hoduję: Amazonka Kurika (1)

#5

Post autor: Avera » czw lut 27, 2014 21:33

Czy ktoś korzystał z usług http://www.zwierzetarnia.pl ? Papugami i innymi ptakami zajmuje się głównie Tomasz Jóźwik.

Na dniach na pewno będę się wybierała do którejś z klinik w Łodzi na obcięcie pazurów i badanie krwi i kału profilaktyczne.

Doris20
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 18:30
Ptaki które hoduję: łąkówka wspaniała
Lokalizacja: łódz

#6

Post autor: Doris20 » ndz mar 09, 2014 10:49

ja wielokrotnie byłam w zwierzętarni. Lekarz zajmujący się egzotyka jest jeszcze dość młody i wydaje mi się ze być może jeszcze brak mu większego doświadczenia aczkolwiek wielkim plusem jest to że w pełni angażuje się w leczenie pacjenta. Mają dosyć konkurencyjne ceny przynajmniej porównując je z Asem gdzie za samo obejrzenie ptaka i wymacanie go przez lekarza zapłaciłam 120zł o.O Wykonują wszystkie badania mają dobre wyposażenie. Zajmują się tam nie tylko ptactwem egzotycznym ale i wszystkimi egzotycznymi zwierzętami jak np. gady. Minusem jest to że naprawdę trzeba się nastać czasem w poczekalni. Bywało że czekałam tam ponad godzine. Poczekalnia jest malutka i o ile latem nie jest to problem by postac na dworze o tyle zimą może być to jakiś problem. Reasumując mysle że można polecić szczególnie jeśli chodzi o zrobienie badan czy tez przycięcie pazurów. Lekarz przyjmuje zazwyczaj jedynie od godziny mniej więcej 16 wcześniej jest nieosiągalny.

kubusia
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 01, 2018 19:06
Ptaki które hoduję: nimfa

#7

Post autor: kubusia » śr paź 10, 2018 17:23

proszę o aktualne dane: gdzie nalepiej jechać z chorą nimfą??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lekarza”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości