Szukam hodowcy Żako z Wrocławia lub okolic

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

Szukam hodowcy Żako z Wrocławia lub okolic

#1

Post autor: canto » pn cze 07, 2010 22:28

Witam serdecznie,

Jak w temacie, chciałbym zakupić Żako najchętniej z Wrocławia lub okolic.
Słyszałem o tajemniczym panu Jerzym z Opola ale nie mogłem znaleźć żadnego kontatku :(
Do Pani z Częstochowy już napisałem ;)

Jeśli znacie jeszcze jakichś hodowców to chętnie do nich zadzwonię:)


Z góry dzięki !
Pozdrawiam,
Oskar

gretel
Posty: 103
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 11:30
Ptaki które hoduję: Zako kongo, kakadu zółtolice
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

Post autor: gretel » wt cze 08, 2010 22:54

a jaki żaczek Ciebie interesuje??

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

#3

Post autor: canto » wt cze 08, 2010 23:46

gretel pisze:a jaki żaczek Ciebie interesuje??


Czesc,

Najchetniej to mlody, recznie karmiony, nie ukrywam, ze zalezy mi tez na walorach "mownych".
Pozdrawiam,
Oskar

szu_ger
Posty: 38
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 17:05
Ptaki które hoduję: różne
Lokalizacja: warszawa

#4

Post autor: szu_ger » śr cze 09, 2010 12:26

Nie każde żako mówi. Mam żako, które nie mówi NIC tylko wydaje z siebie jakieś ptasie dźwięki i drze dzioba. Jeśli przy wyborze papugi kierujesz się tylko i wyłącznie "walorami mownymi", to zrezygnuj z zakupu jakiejkolwiek papugi.

Żako to bardzo wrażliwe ptaki i jeśli chcesz już kupić, to musisz kupić dwie i wychowane przez rodziców, a nie ręcznie karmione. Oczywiście zaraz mnie kilka osób skrytykuje, bo są tu hodowcy, którzy robią niezłą kasę na odchowanych ręcznie, ale to papugi ze spaczoną psychiką od samego urodzenia. Stają się bardzo agresywne (niejednokrotnie widziałam rany kwalifikujące się do szycia), wyskubują sobie pióra i są nie do zniesienia. Nie widziałam ani jednej papugi, która była wykarmiona ręcznie i po 5 czy 10 latach (o ile tylu dożyje) wygląda i zachowuje się normalnie. Weź sobie proszę moje rady do serca. Jeśli chcesz mieć szczęśliwą papugę i nie kierujesz się egoistycznymi pobudkami, to wybierz dwie wychowane przez ptasich rodziców. One też są w stanie nauczyć się mówić i oswoić z człowiekiem.

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

#5

Post autor: canto » śr cze 09, 2010 12:34

Problem w tym,ze nie stac mnie na dwie.
Ktos podobno hoduje zako z rodzicami a 3ci miesiac karmi z reki. Nie pamietam gdzie to czytalem. Druga papuge moglbym kupic dopiero po roku albo dwoch latach. Nie chce niszczyc psychiki i zycia ptakom dlatego biore pod uwage wszystkie rady czy sugestie.
Co jednak nie zmienia faktu, iz dalej nie wiem od kogo najlepiej kupic; )
Pozdrawiam,
Oskar

glizda177
Posty: 603
Rejestracja: pt gru 26, 2008 20:15
Ptaki które hoduję: lora wielka aleksandretty patagonki senegalki żako kakadu
Lokalizacja: dolnośląskie

#6

Post autor: glizda177 » śr cze 09, 2010 15:34

A jest ktoś kto hoduję żako pod Wrocławiem ?

Canto tutaj szukaj żaczka są oferty

http://ptakiegzotyczne.net/ogl/pokaz.ph ... l=Sprzedam
pozdrawiam ja i moje wesołe stado:)
http://www.garnek.pl/agi77/a

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

#7

Post autor: canto » śr cze 09, 2010 16:21

glizda177 pisze:A jest ktoś kto hoduję żako pod Wrocławiem ?

Canto tutaj szukaj żaczka są oferty

http://ptakiegzotyczne.net/ogl/pokaz.ph ... l=Sprzedam


Szukałem tam.
Chodziło mi bardziej o jakichś polecanych hodowców ;)
Fajnie by było gdyby ktoś miał numer do tego Pana z Opola ;)
Pozdrawiam,
Oskar

Awatar użytkownika
wojtek
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1586
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 17:59
Ptaki które hoduję: Senegalki
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#8

Post autor: wojtek » śr cze 09, 2010 16:41

http://ptakiegzotyczne.net/ogl/pokaz.ph ... l=Sprzedam
na samym dole strony jest ,, strona: 1 >>" kliknij na te strzałeczki i strona się przewróci. Znajdziesz na wcześnejszych jego ogłoszenia sprzedawał po 2 tyś
Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

#9

Post autor: canto » śr cze 09, 2010 16:42

wojtek pisze:http://ptakiegzotyczne.net/ogl/pokaz.php?dzial=sprzedam&tdzial=Sprzedam
na samym dole strony jest ,, strona: 1 >>" kliknij na te strzałeczki i strona się przewróci. Znajdziesz na wcześnejszych jego ogłoszenia sprzedawał po 2 tyś


Dzięki !
Idę szukać;P
Pozdrawiam,
Oskar

gretel
Posty: 103
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 11:30
Ptaki które hoduję: Zako kongo, kakadu zółtolice
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#10

Post autor: gretel » śr cze 09, 2010 17:32

masz we Wrocławiu Joannę Jeziorak i mi czasami tez coś się udaje ale ja ręcznie nie karmie pozwalam rodzicom karmić jedynie dla oswojenia dokarmiam

szu_ger
Posty: 38
Rejestracja: pn kwie 26, 2010 17:05
Ptaki które hoduję: różne
Lokalizacja: warszawa

#11

Post autor: szu_ger » śr cze 09, 2010 21:34

A może chciałbyś kupić 2 żako liberyjskie? Widziałam dzisiaj ogłoszenie (użytkownik tego forum także), cena to 4200 zł. Żako za 2 tysiące ciężko będzie kupić, najprędzej około 2500-3000 zł. Z resztą, to zależy :-) Może warto byłoby dołożyć trochę i kupić dwie liberyjki za niewiele więcej?

canto
Posty: 6
Rejestracja: pn cze 07, 2010 20:36
Ptaki które hoduję: nic
Lokalizacja: Wrocław

#12

Post autor: canto » śr cze 09, 2010 22:32

szu_ger pisze:A może chciałbyś kupić 2 żako liberyjskie? Widziałam dzisiaj ogłoszenie (użytkownik tego forum także), cena to 4200 zł. Żako za 2 tysiące ciężko będzie kupić, najprędzej około 2500-3000 zł. Z resztą, to zależy :-) Może warto byłoby dołożyć trochę i kupić dwie liberyjki za niewiele więcej?


Mam juz zaklepane u Pana z Opola za dobra cene. Mlode beda "gotowe" za 2-3 tygodnie. Beda mialy wtedy niecale 3 miesiace (nie za wczesnie ? Czytalem rozne opinie, niektorzy pisza, ze 3 miesiace to juz OK) Obecnie poluje na klatke; p widzialem fajna na allegro za 4 stowy niecale.

Za jakis rok chcialbym tez kupic partnera/ke. Moze uda mi sie w koncu jakas rozsadna sume odlozyc xD
Pozdrawiam,
Oskar

asiek996
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 11:40
Ptaki które hoduję: Kanarek
Lokalizacja: Grdoków

#13

Post autor: asiek996 » ndz sty 16, 2011 11:51

Mam juz zaklepane u Pana z Opola za dobra cene. Mlode beda "gotowe" za 2-3 tygodnie. Beda mialy wtedy niecale 3 miesiace (nie za wczesnie ? Czytalem rozne opinie, niektorzy pisza, ze 3 miesiace to juz OK) Obecnie poluje na klatke; p widzialem fajna na allegro za 4 stowy niecale.

Za jakis rok chcialbym tez kupic partnera/ke. Moze uda mi sie w koncu jakas rozsadna sume odlozyc xD[/quote]

Witam:D
Jestem zainteresowana kupnem żako. Czy mogłabym prosić o jakieś dokładniejsze dane ,, Pana z Opola" :D w jakiej cenie sprzedaje ten pan żako ??

glizda177
Posty: 603
Rejestracja: pt gru 26, 2008 20:15
Ptaki które hoduję: lora wielka aleksandretty patagonki senegalki żako kakadu
Lokalizacja: dolnośląskie

#14

Post autor: glizda177 » ndz sty 16, 2011 12:07

ja mam od tego pana mojego samczyka z tego co wiem podobno ma ptaki w super cenach .

MisiekPapuga
Posty: 171
Rejestracja: pn lis 24, 2008 10:01
Ptaki które hoduję: Rozelle, Aleksandretty, Ary, Kakadu, Rudosterki, i parę innych
Lokalizacja: KRAKÓW / Tomaszowice
Kontakt:

#15

Post autor: MisiekPapuga » ndz sty 16, 2011 12:25

Obecnie mamy 3 młode z mojej hodowli teraz4 tygodniowe w karmieniu - jakbyś chciał full dokumentacja, pelna obaczka, świadectwo urodzenia w niewoli, badanie DNA i badanie na PBFD, Na wszystko odpowiednie certyfikaty z GENDIKI, dodatkowe badania można wykonać ale już na własny koszt
www.CentrumHodowlane.pl oraz www.hodowlapapug.com - nowa odsłona strony - po przeczytaniu forum zapraszam również do mnie;)

nordys
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 02, 2011 14:02
Ptaki które hoduję: lora
Lokalizacja: wrocław

#16

Post autor: nordys » śr lis 02, 2011 21:45

Piotr WITA
Panowie dajcie namiar na Pana Jerzego z Opola – chciałbym kupić żako.
Pozdrawiam
glizda177
, glizda177, asiek996,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam hodowcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości