dobry hodowca żako- Marcin S ?

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

cardi
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 21:20
Ptaki które hoduję: żako

dobry hodowca żako- Marcin S ?

#1

Post autor: cardi » śr wrz 24, 2014 13:09

Witam, poszukuje dobrego hodowcy u którego zakupie żako kongijskie. Obecnie zastanawiam się nad kupnem ptaka od Pana Marcina S. (nazwisko wykropkowane z uwagi na ochronę danych osobowych)
Czy ktoś wie coś na temat tej hodowli? W internecie za dużo opinii nie znalazłem
Jakie inne hodowle polecacie?
Po ptaka z pewnego źródła jestem w stanie pojechać w każde miejsce w Polsce, więc lokalizacja nie ma znaczenia.
Chodzi o zako ręcznie karmione

pysia34
Posty: 550
Rejestracja: pt lut 24, 2012 07:15
Ptaki które hoduję: duże papugi
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#2

Post autor: pysia34 » śr wrz 24, 2014 14:09

Pomyśl o innych papugach. Żako to trudne ptaki, poczytaj sobie na forum o tych pitbullach. http://alegratka.pl/ogloszenie/lora-wie ... 87297131bc

cardi
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 16, 2014 21:20
Ptaki które hoduję: żako

#3

Post autor: cardi » śr wrz 24, 2014 17:21

Pysia, mam obycie z żako, więc wiem też co mnie czeka :) pytam jedynie o hodowce

Awatar użytkownika
wojtek
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1586
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 17:59
Ptaki które hoduję: Senegalki
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#4

Post autor: wojtek » śr wrz 24, 2014 18:00

cardi pisze:pytam jedynie o hodowce

Hodowca OK
Jak papuga już jest samodzielna to bierz.
Jeśli nie pomagasz to nie przeszkadzaj.

JerOFM
Posty: 0
Rejestracja: pn lut 24, 2014 10:48
Ptaki które hoduję: Kiedyś aleksa obrożna, amazonka niebieskoczelna. Obecnie żako kongijskie.
Lokalizacja: Kłodzko

#5

Post autor: JerOFM » śr lis 05, 2014 19:29

Ja kupiłem od Pana Marcina amazonkę niebieskoczelną i żako. Oba ptaki były super zdrowe, nie miały problemów z kontaktem z człowiekiem. Już pierwszego dnia po przywiezieniu do domu wchodziły na rękę, ramię. Jadły.
Ponadto Pan Marcin zawsze służy radą i pomocą przez telefon. Na każde pytanie odpowiada konkretnie i fachowo.
Szczerze polecam hodowlę Pana Marcina.

Cruell
Posty: 0
Rejestracja: sob paź 21, 2017 19:13
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba

#6

Post autor: Cruell » sob paź 21, 2017 19:28

Wiem, że post jest już trochę nieaktualny, ale dla przyszłych posiadaczy papug może być to istotna informacja. Szczerze odradzam kupowania jakiejkolwiek papugi od Pana Marcina S, jest on oszustem. Sprzedał mi papugę która miała być samodzielna i mieć około 4 miesiące, jednak miała ona tylko 2. O dokumenty nie można się doprosić, jedynie obiecuje ze je dostarczy, ale śladu po nich nie ma, oczywiście wszystkie badania które powinny być dostarczone z dokumentami trzeba było zrobić na koszt własny. Również oszukał mnie z płcią ptaszka, a na samo spotkanie przyszedł pijany. Do tego wszystkiego sam tych papug nie hoduje, a kupuje i sprowadza z Czech. Dlatego odradzam kupowania od niego papug i radzę szukać ich u innych hodowców.

cocoleo
Posty: 94
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 21:05
Ptaki które hoduję: szkarłatka, żako kongo
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

#7

Post autor: cocoleo » sob lis 18, 2017 10:07

Czyli mamy następnego oszusta! Czego ludzie nie mówią za kasę?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam hodowcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość