kupno Nimfy

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

myszka12
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 08, 2018 19:04
Ptaki które hoduję: nimfa

kupno Nimfy

#1

Post autor: myszka12 » sob gru 08, 2018 19:21

witam
potrzebuję jakiś namiarów na dobrą hodowlę Nimf w okolicy Trójmiasta tylko takie co są dokarmiane ręcznie i oswajane od małego z człowiekiem a nie z jakiś wielkich klatek gdzie są wszystkie papużki razem. Szukam od jakiegoś czasu i nic nie mogę znaleźć . Proszę o pomoc

Awatar użytkownika
Agata82
Posty: 269
Rejestracja: wt paź 09, 2018 13:32
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided
Lokalizacja: Śląskie

#2

Post autor: Agata82 » ndz gru 09, 2018 11:15

Ja też myślałam o nimfie ostatnio, ale jak sobie podsumowałam - że straciliśmy 3 papugi w 2 lata (modrolotka kupiona u hodowcy - z piwnicy , falista z pseudohodowli jak się okazało przy odbiorze , i chora papuga ze sklepu zoologicznego ) uznałam, że nie będę więcej ryzykować. Podeszłam do tematu na spokojnie i nie na już, zdecydowałam się na rudosterkę ręcznie karmioną, czekam od pażdziernika na wieści kiedy się pojawi - będzie kolo stycznia/lutego zapewne do odbioru. Koszt 400PLN. A w tym tygodniu okazało się, że hodowca został mistrzem polski w hodowli rudosterek - teraz jestem przynajmniej spokojna, że nie kupię znowu ptaka z jakiegoś pseudobagna - a takich dzisiaj całe mnóstwo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam hodowcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości