pytania dotyczące konur słonecznych!

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Konurka12345
Ptaki które hoduję: nie hoduję

pytania dotyczące konur słonecznych!

Post autor: Konurka12345 » pn sty 29, 2018 21:26

1.czy konura słoneczna jest droga?
2. jakie są minimalne wymiary klatki?
3. czy ta papuga (konura słoneczna) może mieszkać w moim pokoju ze mną bez klatki? czy jakaś klatka musi być?
4. Czy ta konurka może zostawać sama w domu, gdy ja będę w szkole? ja zwykle w szkole mam 7, 5,6 lub 4 lekcje więc, wytrzymałaby?
5.gdzie mogę jeszcze kupić ręcznie karmione, młode konury słoneczne oprócz sklepu z papugami w warszawie?
6. Czy polecacie tą papugę na pierwszą?
Papuga mogła by przez cały dzień latać po moim pokoju a w nocy by była w klatce.

za wszelkie odpowiedzi dziękuję!!! <rotfl3> <biggrin>

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche

Post autor: GoldAngelo » wt sty 30, 2018 19:31

Konurka12345 pisze:
pn sty 29, 2018 21:26
1.czy konura słoneczna jest droga?
2. jakie są minimalne wymiary klatki?
3. czy ta papuga (konura słoneczna) może mieszkać w moim pokoju ze mną bez klatki? czy jakaś klatka musi być?
4. Czy ta konurka może zostawać sama w domu, gdy ja będę w szkole? ja zwykle w szkole mam 7, 5,6 lub 4 lekcje więc, wytrzymałaby?
5.gdzie mogę jeszcze kupić ręcznie karmione, młode konury słoneczne oprócz sklepu z papugami w warszawie?
6. Czy polecacie tą papugę na pierwszą?
Papuga mogła by przez cały dzień latać po moim pokoju a w nocy by była w klatce.

za wszelkie odpowiedzi dziękuję!!! <rotfl3> <biggrin>
Trochę o konurach słonecznych masz tutaj: http://aleksandretta.pl/forum/viewtopic ... 185&t=2842 (w artykule znajdziesz też link do źródła, gdzie jest jeszcze więcej informacji).
1. Średnie ceny zaczynają się od około 800 PLN.
2. Żadna klatka nie jest za duża - im większa tym lepsza. Wszystko zależy czy ptak będzie tam przebywał cały czas czy tylko na noc, czy jeszcze tylko jadł i pił a klatka non stop będzie otwarta.
3. Może mieszkać bez klatki - jeśli od razu po zakupie chcesz go wypuścić, to najlepiej kupić ptaka ręcznie karmionego.
4. Odpowiedź jest w/w artykule.
5. Jest wielu dobrych hodowców, ale wszystko zależy od sezonu. Ogólnie uważam, że najlepiej ptaki kupować od sprawdzonych hodowców.
6. To zależy. Ogólnie przeczytaj w/w tłumaczenie i jeśli będziesz miał dalej jakieś pytania daj znać.
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

Konurka12345
Ptaki które hoduję: nie hoduję

Post autor: Konurka12345 » sob lip 14, 2018 13:04

Dzięki ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Konury”