zgrzytanie

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

boss
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 17, 2013 17:29
Ptaki które hoduję: konura słoneczna
Lokalizacja: Kalisz

zgrzytanie

#1

Post autor: boss » czw cze 20, 2013 08:56

Witam czy wasze konury też tak zgrzytają dziobem jakby zębami i co to oznacza strach ekscytacje czy zadowolenie? Moja tak robi często jak już jest wieczór i siedzi w swojej dziupli lub u mnie w pościeli w dziupli zrobionej z kołderki wtedy też często kwili sobie
alik

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post autor: Krysia- » czw cze 20, 2013 11:09

boss, wszystkie gatunki papug zgrzytają dziobami. Twoja konura nie stanowi wyjątku.
Jest to pozytywny objaw bo stanowi oznakę przede wszystkim zdrowia, zadowolenia, odprężenia, pełnego brzuszka, bezpieczeństwa, układania się do snu wieczorem bądź drzemki w ciągu dnia, itd .....
Nie masz się czym martwić.
Tu http://aleksandretta.pl/forum/viewtopic.php?t=2457 masz temat do poczytania.

smoczycabb
Posty: 9
Rejestracja: pt gru 14, 2012 17:33
Ptaki które hoduję: rudosterka
Lokalizacja: poznan

#3

Post autor: smoczycabb » pt cze 21, 2013 11:13

moj paput zgrzyta wtedy gdy jest zadowolony,najczesciej wtedy kiedy zapraszam go do skorzystania z kapieli,smiesznie kwili i zgrzyta dziobem.takie same dzwieki wydaje kiedy siedzi mi na ramieniu i sie miziamy:) u mnie to napewno oznaka zadowolenia i to najwyzszego zadowolenia:))

kasik
Posty: 67
Rejestracja: sob lip 18, 2009 19:42
Ptaki które hoduję: barabanda
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#4

Post autor: kasik » pt cze 21, 2013 12:35

lubię słuchać jak moje paputki zgrzytaja :mrgreen: oznacza to że wszystko dobrze, że są zadowolone ;-) :-D
kasik

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Konury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości