strona o mnichach nizinnych

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

rozella
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 03, 2011 12:07
Ptaki które hoduję: mutacje rozelli białolicej i mnichy nizinnej
Lokalizacja: Podlaskie

strona o mnichach nizinnych

#1

Post autor: rozella » śr sie 08, 2012 10:48

Zapraszam wszystkich na stronkę o mnichach
http://mnicha.pl/
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2012 13:35 przez rozella, łącznie zmieniany 1 raz.
PP

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Posty: 741
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 23:24
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche
Lokalizacja: Sędziszowice

#2

Post autor: GoldAngelo » sob sie 11, 2012 16:21

Strona jest okej(mam na myśli estetykę), ale nie uważasz, że lepszym rozwiązaniem byłoby zastosować gotowy skrypt (takich jak np. PHP Fusion czy WordPress)? Proste w edycji, gotowe themy łatwe do przerobienia (i zrobienia). Mógłbyś zastosować też wykrywanie i automatyczne dostosowanie języka do potrzeb odwiedzającego.

Jeśli zaś chodzi o treść:
-Wstęp okej, ale mógłby być na głównej(i tak jak wyżej-w automatycznie dostosowanym języku.
-Hodowla-tutaj myślę, że pod taką nazwą mógłbyś zamieścić swoje doświadczenie i wskazówki na temat hodowli (Zdjęcia gniazd czy budek, wymiary, co robić żeby stymulować do lęgów, pomieszczeń w których je trzymasz, w jakich miesiącach otwierają sezon lęgowy), bo np ja jak wszedłem na Twoją stronę, to tych informacji właśnie w tej zakładce szukałem. Informacje na temat Twoich par lęgowych(myślę że fajnie byłoby wrzucić zdjęcie każdej z nich przy informacji o niej) mógłbyś zamieścić pod nazwą Moje Ptaki czy Moje Mnichy.
-Mutacje okej, ale można by tam było zamieścić też dokładniejsze opisy danych mutacji i jakieś dodatkowe informacje na ich temat (Np jeśli udało by Ci się zdobyć taką informację to jaki hodowca i kiedy ją wyhodował) i zdjęcia bym zmienił jednak ;)
-Galeria-rozwiązałbym to w sposób jak na stronie Michała Lipskiego
-Sprzedam-Tutaj dodałbym zdjęcie sprzedawanej papugi i cenę ;)
-Kontakt-tutaj dodałbym również nr telefonu i zamiast @ zastosowałbym [/b][at][/b]-boty spamujące aktualnie stosunkowo często potrafią samodzielnie skanować tekst na stronie i wyszukać adres e-mail (a spamu się później ciężko pozbyć)

Mógłbyś też dodać informacje na temat ich wytrzymałości i pomieszczeń w jakich je trzymasz (czy są ogrzewane czy nie), czy łatwo się rozmnażają, jakie temperatury wytrzymują, jaką siatkę najlepiej do nich zastosować.

Oczywiście nie traktuj mojej wiadomości jako ataku w Twoją stronę, po prostu jest to moja luźna opinia i rady :-)

Ogólnie fajnie że ktoś założył stronę o Mnichach nizinnych-sam właśnie kupiłem parę (będą u mnie w przyszłym tygodniu) więc bardzo chętnie o nich poczytam :)

Pozdrawiam, Michał.
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

rozella
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 03, 2011 12:07
Ptaki które hoduję: mutacje rozelli białolicej i mnichy nizinnej
Lokalizacja: Podlaskie

#3

Post autor: rozella » ndz sie 12, 2012 08:29

Dziękuje za uwagi. Masz racje w zasadzie co do wszystkiego. Robiąc tę stronę miałem mało czasu a i wiedza nie zawsze jest wystarczająca. W przyszłości na pewno ulegnie ona zmianie. Tekstu o mutacjach będzie bardzo dużo. Już jest ale najpierw zostanie wydany w nowej Exocie.
O hodowli może kiedyś napisze. W zasadzie pisze o mutacjach. Zapraszam na moją inną stronkę

http://rozella.pl/

Paweł
PP

GoldAngelo
-#moderator
-#moderator
Posty: 741
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 23:24
Ptaki które hoduję: Papużki Faliste, Mnichy Nizinne, Rudosterki Brązowouche, Rudosterki Zielonolice, Konury Ognistobrzuche
Lokalizacja: Sędziszowice

#4

Post autor: GoldAngelo » ndz sie 12, 2012 13:29

Właśnie z niecierpliwością czekam na następny nr Nowej Exoty :) Stronę o rozellach odwiedzałem już nie raz :)
rozella pisze:O hodowli może kiedyś napisze.

W takim razie pozostaje z niecierpliwością czekać :)
Czasem lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać.
Pozdrawiam, Michał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Żywienie-zdrowie-hodowla Mniszek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości