Mnicha nizinna

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

marysiamysia6
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 09, 2015 11:38
Ptaki które hoduję: Parka Papug Falistych Kupuje Zaraz Mniche nizinną :)

Mnicha nizinna

#1

Post autor: marysiamysia6 » śr wrz 09, 2015 12:03

Niedługo kupuję Mnichę Nizinną ponieważ urzekł mnie ten ptak wyglądem itp ma ok 3 miesiące ponoć ta pani go wytresowała tak albo raczej Przyzwyczaiła by nie bał się dotyku :-> Ale bardzo bym chciała posłuchać waszych porad małych i dużych na jakiekolwiek tematy związana oczywiście z Mnichą nizinną XD o oswojeniu , co je wszystko <hejka>
Ponieważ zdjęcie nie było Twoja własnością, ani nie był podany link do strony z której zostało ściagniete, jestem zmuszona do usunięcia.
viewtopic.php?f=88&t=4863&p=48708#p48708
Admin

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1902
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#2

Post autor: Al » śr wrz 09, 2015 16:40

marysiamysia6, w tym dziele jest wiele tematów o tym gatunku - o zachowaniu, karmieniu, oswajaniu, warunków itd.

Piotr1922
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 13, 2020 21:56
Ptaki które hoduję: Mnicha nizinna

#3

Post autor: Piotr1922 » sob cze 13, 2020 22:04

Cześć mam4 tygodniowego pupila nie umie latać i karmie ja recznie . Pytanie moje czy to normalne że papuszka się rozciąga rozkładając jedno skrzydło i wydziubuje sobie z piurek tak jakby łupież malutkie płatki z góry dzięki ppzdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Mniszek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości