Nowy paput, nowy dom

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Pako2014
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 19, 2014 20:35
Ptaki które hoduję: Rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Tomaszow Maz.

Nowy paput, nowy dom

#81

Post autor: Pako2014 » wt paź 21, 2014 14:19

Witam ponownie po dłuższej przerwie nowe spostrzeżenia z posiadania rudosterki....otóż drogie panie i panowie te papugi uwielbiają bawic się w fryzjera i nie obcinaja włosów na żarty......robią to z premedytacją TNA jak leci według niestety własnego gustu.....pukle sypia sie po ramieniu tworzac awangardowa fryzurę. <cwaniak> .... A ja myślałem ze mój Pako tak delikatnie czysci moje wlosy....jakiez było moje zdziwienie gdy spadały końcówki moich włosów i dłuższe i krótsze po prostu rożne.....także uwazajcie....no chyba ze chcecie zaoszczędzić na fryzjerze to zapraszamy do Pako.....ja niestety chce zapuscic na długie.....z marnym efektem <boisie>

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#82

Post autor: Figa » wt paź 21, 2014 20:51

No to masz prawdziwego stylistę w domu <haha>

Pako2014
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 19, 2014 20:35
Ptaki które hoduję: Rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Tomaszow Maz.

#83

Post autor: Pako2014 » czw paź 23, 2014 20:03

Oj fakt Figa mam styliste z górnej polki nie wiem co on w tych włosach widzi ale tnie jak leci <haha>

Awatar użytkownika
seti
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 27, 2012 03:24
Ptaki które hoduję: rudosterka hypoxantha
Lokalizacja: Kraków

#84

Post autor: seti » czw lis 20, 2014 07:02

mojej rudej też po 1,5 roku nagle włączyła się funkcja fryzjer/stylista <wysmiewacz>
oj, było ciężko <wnerw>
na hasło 'nie wolno" strasznie pyskowała, a odwracanie uwagi nie bardzo skutkowało...
ale w końcu się udało! <smile> choć była to jedna z naszych dłuższych batalii <haha>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie-zdrowie-hodowla Rudosterek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości