Zachowanie papugi

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Beczos121
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 20:07
Ptaki które hoduję: Rudosterka

Zachowanie papugi

#1

Post autor: Beczos121 » pt maja 15, 2020 13:04

Witajcie Kochani. Od tygodnia posiadam rudosterkę zielonolicą o imieniu Lola. Ma około 7 tyg. i jest cudowna. O rudosterkach naczytałam się wiele, głownie o ich ciekawskim charaketrze, skłonności do zabaw i nauki sztuczek. Natomiast moja podopieczna po wyjęciu z klatki leci prosto na ramię i tylko siedzi przyklejona do szyi. Nie chce sie bawić, nie wykazuje inicjatywy do aktywności. Tak jakby nie było ptaka. Dodam, że je normalnie, kupa Ok, nie ma oznak choroby. Podpowiedzcie mi proszę czy jej zachowanie ulegnie zmianie ? Jak ją zachęcić aby była bardziej aktywna ? Dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Agata82
Posty: 269
Rejestracja: wt paź 09, 2018 13:32
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided
Lokalizacja: Śląskie

#2

Post autor: Agata82 » wt cze 30, 2020 18:59

Jeśli jest recznie karmiona to jest to zupełnie normalne zachowanie :) ale ogólnie po jakimś czasie jej przejdzie najprawdopodobniej i nauczy się pobyć sama ;) Jak jest teraz ?? bo minęło kilka tygodni już :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Żywienie-zdrowie-hodowla Rudosterek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość