Wycieczka na Śląsk ;-)

Wycieczki, spotkania i ogrody zoologiczne

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Wycieczka na Śląsk ;-)

#1

Post autor: Grzegorz » czw lut 28, 2008 23:35

Qrcze, nie bardzo mam czas, ale powoli zacznę zamieszczać zdjęcia z krótkimi opisami. Tak wogóle, to często gdzieś bywałem, zdjęć mam sporo, a nigdy niczego nie zamieściłem :-(

Zacznę od Arka(coco39) - wizyta zaliczona, nie przesadzę jak napiszę że dawno nie poznałem osoby z którą rozmawiało mi się jakbyśmy znali się już kawał czasu. Fakt że przez okienko monitora znamy się już trochę, ale mimo wszystko... Wypiliśmy herbatkę, Arek oprowadził mnie po sowojej hodowli (a szczegóły zostawiam dla siebie). Dzwinie trochę wkleja się też swoje zdjęcia, mało osób przecież wie jak wyglądam no i nie cierpię swoich fotek (migam się od nich jak mogę). Po prawej Arek, a to drugie z krzywym uśmiechem to ja ;-) Resztę innedo dnia...
Załączniki
coco.jpg
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
JC
EKSPERT-HODOWCA
Posty: 1019
Rejestracja: wt lis 28, 2006 22:59
Ptaki które hoduję: gołębie egzotyczne, papugi małe i srednie, zeberki
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

#2

Post autor: JC » czw lut 28, 2008 23:41

Aleście jeszcze młode chopy, jo jużem siwy :-D

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#3

Post autor: Grzegorz » czw lut 28, 2008 23:51

Wiesz, kolor włosów i wiek nie świadczy o człowieku. Chciałbym posiadać Twoją wiedzę i niejednej osoby z forum :-) Mimo wszystko cieszę się że chociaż przez to okienko mogę poznać takich siwych ludzi...;-)
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#4

Post autor: Grzegorz » pt lut 29, 2008 00:07

c.d.
Załączniki
coco1.jpg
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
coco39
Posty: 839
Rejestracja: sob lis 25, 2006 12:29
Ptaki które hoduję: papugi
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

#5

Post autor: coco39 » pt lut 29, 2008 15:48

Hmm. Po raz pierwszy nie wiem co napisać.No,no Grzegorz a miało nic nie być.Jerzy nie martw się wlosami u mnie też już szron na skroniach jest bo tam jeszcze troszku wlosków zostało he,he :lol:
Pozdrawiam
ArekP
http://arek-papugi.eu/

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#6

Post autor: Grzegorz » wt mar 04, 2008 00:44

He he :-) cierpliwości, musze klatki skończyć, bo mam dwie pary do obsadzenia a już czas i pora... Wojcieszkowe budki się przydały ;-) he he i są naprawdę SUPER!!!
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

Awatar użytkownika
Grzegorz
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 853
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:07
Ptaki które hoduję: aleksandretta obrożna, większa, chińska, himalajska, różowopierśna, seledynowa, żako, rudosterka, księżniczka walii, konura słoneczna, ara ararauna
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

#7

Post autor: Grzegorz » ndz kwie 06, 2008 14:27

No dobraaaa, wieczorkiem wstawię ciąg dalszy ;-)
www.papugi.pl - papugi ogłoszenia
Każdy dzień przynosi nowe doświadczenia...

sebastian
Posty: 112
Rejestracja: śr gru 16, 2009 19:23
Ptaki które hoduję: nimfy białogłowe, nierozłączki,aleksandretty,modrolotki, gołąbki,konury
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#8

Post autor: sebastian » pn mar 29, 2010 19:40

Grzesiu nie ma czasu przez telefon porozmawiać a co jeszcze wkleić coś na forum.
pozdrawiam sebastian

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wycieczki, spotkania i ogrody zoologiczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość