katarzynki

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

agab
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 13, 2013 23:45
Ptaki które hoduję: katarzynka

katarzynki

#1

Post autor: agab » ndz lip 14, 2013 00:11

Witam Wszystkich, jestem tu nowa ale od dawna kocham papugi. miałam ich 6 były to faliste, nimfy, aleksandretta i ara nobilis. niestety z powodu ogromnego nacisku rodziny (gdy dowiedziałam sie że będę miała dzidzie) musiałam je oddać. trafiły do fajnego domku. teraz moje dziecko ma 1,5 roku i bardzo chciałabym wrócić do tego zamiłowania. wiem, że papugi są głośne ale myślę nad kupnem pary katarzynek, na których temat przeczytałam wiele dobrego.myslę, że to najtrafniejszy wybór. ale...no właśnie chodzi o alergię bo nie wiem czy moje dziecko nie będzie na nie uczulone. jak jest z katarzynkami bo słyszałam, że najbardziej uczulaja nimfy i żako.proszę o odpowiedz.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krysia-
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1620
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 16:06
Ptaki które hoduję: Haszunia i jego heterę
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2

Post autor: Krysia- » śr paź 23, 2013 14:29

agab pisze: ..... no właśnie chodzi o alergię bo nie wiem czy moje dziecko nie będzie na nie uczulone......

Najpierw zrób dziecku badania na ewentualne uczulenie na ptasie pióra, a dopiero po tym jak poznasz wyniki, możesz spełnić swoje marzenie.
Co do nimf i żako - masz rację. Nie chodzi tu o uczulanie ale o to, że te gatunki papug wydzielają najwięcej pudru.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące Katarzynek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość