Szkarłatka królewska

Hodowla , żywienie.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

cocoleo
Posty: 94
Rejestracja: ndz mar 15, 2009 21:05
Ptaki które hoduję: szkarłatka, żako kongo
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Szkarłatka królewska

#41

Post autor: cocoleo » sob lis 18, 2017 10:17

Witam, coś przygasł temat? Chciałbym odświeżyć, może jest ktoś kto ma na sprzedaż żółte?

Mariusz3
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 17, 2018 19:56
Ptaki które hoduję: Szkarłatka

#42

Post autor: Mariusz3 » śr sty 17, 2018 20:35

Tym razem ja spróbuję podciągnąć temat.
Tak jak napisałem w powitaniu od niedawna jestem właścicielem tego pięknego ptaka.
Zastanawiam się nad karmą dla niego. Ptak jest młody ale nie pisklę - z maja 2017. Na razie mam jeszcze ziarno, które dostałem od hodowcy.
Nie wiem, czy kupować pokarm dla papug dużych czy średnich. Z uwagi na różnicę cen chętnie kupię od razu kilka kg. przez internet.
Jeżeli możecie cokolwiek pomóc to proszę napiszcie.
Oczywiście konkretne nazwy, marki to proszę na PW.

Awatar użytkownika
Figa
Posty: 715
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 21:02
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna
Lokalizacja: śląskie

#43

Post autor: Figa » pt sty 19, 2018 10:09

Mariusz3 zadzwoń najlepiej do sklepu hodowla papug Andrzeja Błachowicza, mają tam dobre mieszanki i zawsze służą radą, a właściciel to miłośnik i hodowca papug, więc najlepiej Tobie doradzi, sprzedaż prowadzą wysyłkową, ja tam najczęściej kupuję.

monia39
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 19:52
Ptaki które hoduję: Szkarłatka Krolewska

#44

Post autor: monia39 » ndz kwie 16, 2023 20:24

Witam, mam pytanie odnosnie mojej szkarłatki , posiadam samca od ok 9 lat , kupilam go od hodowcy jako recznie karmionego gdzie przebywal z innymi paputami przez co jak dla mnie jest półdziki , jest to ptak inteligentny przylatuje na zawolanie ladnie nawet nauczyl sie gadac przez te lata zyje z nami w domu latajac sobie wolno , ale od zeszlego roku nie jestem w stanie sobie z nim poradzic jest strasznie agresywny , caly czas probuje mnie atakowac i dziobiac az do krwi . Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji , i jak pomoc i sobie jak i jemu , moze macie jakis pomysl albo rade , moze trzeba pomyslec nad woliera zewnetrzna i dodatkowym ptakiem . Pomozecie ? Z gory dziekuje za odpowiedzi kazda dla mnie bedzie wazna .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Papuga Królewska -Szkarłatka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość