Jak wycenić Aleksandretta ?

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

toystory
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrozna

Jak wycenić Aleksandretta ?

Post autor: toystory » wt lip 18, 2017 21:32

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wycenić Aleksandrette Obrozna ?
Aleks jest z 22.01.2016 , samiec , bardzo dużo powtarza słów i zdań .
Chciałabym go sprzedać z powodu braku pogodzenia tak pełnego uwagi ptaka ( oswoilam go do granic możliwości ) z córką ,która się urodzila i Aleks jej nie lubi :(
Gdzie mogłabym zasiegnac informacji za ile mogłabym go sprzedać ? Kupiłam go jako pisklaka ,którego jeszcze recznie karmilam .
Dziekuje za wszelkie informacje

Awatar użytkownika
Figa
Ptaki które hoduję: Amazonka niebieskoczelna

Post autor: Figa » śr lip 19, 2017 09:50

Powinieneś raczej zastanowić się gdzie znajdziesz dla niej dobry dom, jeśli jest tak oswojona jak opisujesz, to potrzebuje domu gdzie się nią będą zajmować i traktować jak członka rodziny, nie nadaje się do woliery, bo tam będzie tęsknić za człowiekiem. Cena jest taka sama jak u hodowcy, a nawet i niższa, bo ludzie wolą sobie kupić młodego i sami wychować. Ja kupowałam kiedyś żako i amazonkę z "drugiej ręki", to z wyposażeniem płaciłam połowę ceny co u hodowcy młody, papugi były oswojone i gadające.

difa
Ptaki które hoduję: Aleksandretta obrożna
Zeberki
Kontakt:

Post autor: difa » ndz lut 18, 2018 17:29

Z checia się zaopiekuje ;) <aniolek>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam”