Żako Kongijskie

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

xbutalbitalx
Ptaki które hoduję: Rudosterka Zielonolica.

Żako Kongijskie

Post autor: xbutalbitalx » czw lip 20, 2017 13:05

Sprzedam Żako Kongijskie, płeć nieznana, wiek ok. 16 lat, niestety papierów brak. Ptak je z ręki, w klatce daje się pogłaskać ale poza klatką jest agresywny.
Odkupiłam ją od pewnego mężczyzny, chociaż nie planowałam zakupu żako, jednak gdy zobaczyłam warunki w jakich ptak był trzymany musiałam go stamtąd zabrać. Ptak nie miał wody, jadł tylko słonecznik (paczkowany, przeznaczony dla ludzi), mieszkał w klatce, w której nie miał możliwości nawet rozprostowania skrzydeł, przez co niestety nie potrafi latać, gdyż nie był wypuszczany z klatki. Teraz ptak ma się dobrze,mieszka w dużej klatce, ładnie je, nie wybrzydza, pióra już ma bardzo ładne, zdrowe.
Zależy mi aby zaopiekował się ptakiem ktoś, kto się na ty zna, ja niestety nie potrafię poskromić jego charakteru oraz boję się o moje 2 rudosterki, które latają po mieszkaniu, gdyż żako jest wobec nich agresywne.

Cena (bez klatki) to 800zł (tyle za ptaka dałam).

Kinia
Ptaki które hoduję: Żako kongijskie inwalida wcześniej faliste

Post autor: Kinia » śr paź 11, 2017 00:55

Witam
Mam pytanie odnośnie żako. Czy jest jeszcze w pani pana posiadaniu???

cocoleo
Ptaki które hoduję: szkarłatka, żako kongo
Kontakt:

Post autor: cocoleo » sob lis 18, 2017 09:49

Witam, sprawa z żako aktualna? Mógłbym prosić o kilka fotek? Pozdrawiam Andrzej <heej>

papugi
Ptaki które hoduję: szare, kakatoes
Kontakt:

Post autor: papugi » pt lis 24, 2017 14:33

halo
mozliwa pomoc dla nastepnego wlasciciela...(jesli zako jeszcze nie zostal sprzedany)
zako, jest agresywny na zewnatrz klatki bo czuje sie pradowpodobnie nie wygodnie ...boji sie...
to nie jest duzy problem...wystarczy go czesto wypuszczac i zrobic training z pozytywna
nagroda...

Pozdrowienia
C.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam”