Piona niebieskogłowa

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

KasiaR
Posty: 0
Rejestracja: wt kwie 20, 2021 10:26
Ptaki które hoduję: Piona niebieskogłowa

Piona niebieskogłowa

#1

Post autor: KasiaR » ndz maja 02, 2021 21:00

Sprzedam pionę niebieskogłową urodzoną w 2017r, pochodzącą z zarejestrowanej hodowli, zaobrączkowaną. Jest to samica, co potwierdzone zostało badaniem DNA. Papuga była odkarmiona ręcznie, jest w pełni oswojona, towarzyska, akceptuje dzieci i małego psa. Jest zdrowa. Nie jest agresywna, tylko zdarzyło jej się mnie dziobnąć. Papuga praktycznie nie przebywa w klatce, do klatki idzie tylko na noc spać. Papuga nie toleruje zamykania w klatce w ciągu dnia, wali wtedy dziobem w pręty. Co prawda gdy nie ma domowników i tak w niej siedzi ale klatka pozostaje cały czas otwarta. W klatce ma jedzenie I picie ale je tam tylko mieszankę zieren, cały główny posiłek składający się głównie ze świeżych warzyw i owoców je z miseczki postawionej na kuchennym blacie. Większość dnia gdy są pozostali domownicy spędza na huśtawce zawieszonej na oknie w kuchni- ma tam „oko” na to co się dzieje zarówno na dworze jak i w mieszkaniu. Papuga jest w miarę cicha ale rano potrafi pokrzyczeć. Nie mówi. Toleruje szelki, w których czasem latem wychodzi na spacery po osiedlu. Idzie spać po 19:00, długo śpi. Jest inteligentnym, ruchliwym i ciekawskim zwierzakiem. Sprzedam wyłącznie osobie, która miałaby dla niej czas i posiada wcześniejsze doświadczenie z papugami oraz zapewni papudze przynajmniej podobne lub lepsze warunki utrzymania. Jest to papuga-pupil domowy i chcę by trafiła w dobre ręce. Nie sprzedam ani do hodowli ani do papugarni. Sprzedaję w powodów osobistych (nie leżących po stronie papugi). Odbiór tylko osobisty w Szczecinie. Cena 800zł. Osoby zainteresowane proszę o pisanie do mnie w wiadomości prywatnej. Podam wtedy więcej szczegółów.

Zablokowany

Wróć do „Sprzedam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość