Oddam w dobre, doświadczone ręce rudosterkę zielonolicą

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

malami1001
Ptaki które hoduję: Rudosterka zielonilica

Oddam w dobre, doświadczone ręce rudosterkę zielonolicą

Post autor: malami1001 » wt wrz 12, 2017 21:33

Witam,

Z bólem serca jestem zmuszona oddać najwspanialszego ptaszka pod słońcem :-(( Jest to rudosterka zielonolica, samczyk w wieku ok. 5 lat. Ptaszek jest oswojony, uwielbia pieszczoty, siedzieć na ramieniu, nawet potrafi się przytulić i zdrzemnąć ze mną, kocha wolność i przestrzeń. Dogaduje się z innymi ptakami, trafił do mnie kiedy miałam już nimfę ale odkąd odeszła ptaszek jest sam. Jest bardzo towarzyski, ciekawski, kradnie jedzenie jeśli się przygotowuje coś z warzyw czy owoców, wystarczy chwila nieuwagi aby "ukradł" cały plasterek pomidora. Kocha kąpiele, nie ma zmywania bez ptaszka, lata koło zlewu i czeka aż się go napełni specjalnie dla niego. Szukam dla niego odpowiedzialnego, kochającego domu, oddam go tylko komuś kto ma doświadczenie w hodowli papug, gdyż tylko taka osoba wie jak tak naprawdę wygląda opieka nad ptakiem oraz jak zabezpieczyć dom, aby skrzydlaty przyjaciel mógł swobodnie latać. Najchętniej przyjechałabym osobiście do osoby zainteresowanej aby zobaczyć na własne oczy gdzie i komu oddaję ptaszka, w jakich warunkach będzie trzymany (mieszkam w Łodzi). Nie oddam go do hodowli czy na jakąkolwiek sprzedaż. Szukam dla niego spokojnego, odpowiedzialnego domu, w którym zazna spokoju na jaki zasługuje. Osoby zainteresowane proszę o PW. Pozdrawiam.

piotrek.b
Ptaki które hoduję: zastanawiam się nad kupnem na chwile obecną nie hoduję
mam zamiar kupić Afrykanka kongijska/ czerwonoczelna dlatego chcę zebrać jak najwięcej informacji i się dobrze przygotować

Post autor: piotrek.b » pt wrz 15, 2017 22:45

jak aktualne i blisko to moge przyjac takiego przyjaciela
jesli mieszkasz blisko w miare krakowa to napisz pv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam-zamienię-”