Czy komuś zalega :⁠-⁠D

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Patrys2305
Posty: 0
Rejestracja: czw wrz 15, 2022 13:58
Ptaki które hoduję: Nierozlaczki

Czy komuś zalega :⁠-⁠D

#1

Post autor: Patrys2305 » pt paź 21, 2022 20:55

Witam po 10latach powróciłem do hodowli i również na tą stronę ale czas zrobił swoje i ani chacla ani loginu już nie pamiętam starego . Powiększa mi się grono mieszkańców z tygodnia na tydzień . Moje pytanie brzmi czy może ma ktoś z was jakieś gniazda budki niepotrzebne nie ukrywam że woliera też by mnie ucieszyła nie mam ręki do robienia przynajmniej ładnych wizualnie może to banalnie zabrzmi haha aczkolwiek chciałbym zrobić takie mini stadko zeberek + - 40sztuk . Faliste rozelle nierozlaczki na wiosnę staną w ogrodzie ale zrobię na lenia i kupię w dyskoncie budowlanym domem działkowy zabezpiecze ocieple i tak większe ptaszyny będą . Odkupię też dużo tego co wam zalega z urzywanych starych itp . Admina proszę o przeniesienie jak źle wskoczyłem . Z góry dziękuję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam-zamienię-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości