Oddam lub przygarnę siedmioletnią falistą

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Dziarek
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 22:00
Ptaki które hoduję: Papużka falista imieniem Rocky

Oddam lub przygarnę siedmioletnią falistą

#1

Post autor: Dziarek » pn kwie 01, 2019 22:11

Cześć jestem tu nowy, ale mam pewien problem. Posiadałem dwie papużki faliste w podobnym wieku. Niestety jedna z nich odeszła w ten weekend i mój Rocky został sam. Nie chcę brać młodego osobnika, ponieważ za klika lat zostanę z podobnym problemem. Niestety nie jestem w stanie osobiście zapewnić Rockyemu wystarczająco dużo uwagi. Poza tym jest dość dziki i boi się ludzi, więc moje towarzystwo nie bardzo mu odpowiada. Dlatego moje ogłoszenie brzmi następująco: oddam Rockyego w dobre ręce lub przygarnę papużkę do towarzystwa w podobnym wieku czyli około 7 lat. Jestem z Chorzowa, ale mogę dojechać nawet kilkadziesiąt kilometrów jeżeli ktoś będzie zainteresowany.

Awatar użytkownika
Agata82
Posty: 269
Rejestracja: wt paź 09, 2018 13:32
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided
Lokalizacja: Śląskie

#2

Post autor: Agata82 » wt kwie 02, 2019 07:38

Masz papużkę w takim wieku ( jak na falistą to już dużo) , że ja bym jej ani nie oddawała, ani nie szukała towarzysza - ale zaznaczam to tylko moje prywatne zdanie. Miałam w swoim życiu naprawdę wiele falistych i 8 lat to było najdłużej kiedy żyła. Z tego co się orientuję - w niewoli podaje się właśnie wiek 8-9 lat dla falistej - jako długość życia.

Dziarek
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 01, 2019 22:00
Ptaki które hoduję: Papużka falista imieniem Rocky

#3

Post autor: Dziarek » wt kwie 02, 2019 20:30

Chodzi o to, że mieszkam sam i nie ma mnie w domu nawet do 12h. Stąd moja decyzja. Szkoda mi ją oddawać, ale to będzie dla niej chyba najlepsze rozwiązanie. To była moja pierwsza para i jak na razie nie chce się decydować na kolejne młode zwierze przy moim trybie pracy. Być może te ostatnie lata będą dla niej trochę szczęśliwsze niż siedzenie całe dnie w samotności. Jeżeli nikt się nie znajdzie to trudno jak będziemy musieli sobie poradzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam-zamienię-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość