Oddam mewkę japońską

Prosimy o zamieszczanie ogłoszeń również na http://www.papugi.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Ogłoszenia tutaj dodane będą kasowane automatycznie po 30 dniach od ostatniego postu.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Groszynka
Posty: 0
Rejestracja: wt cze 02, 2020 13:37
Ptaki które hoduję: Mewka japońska

Oddam mewkę japońską

#1

Post autor: Groszynka » wt cze 02, 2020 14:05

Cześć!
Szukam nowego domu dla mojej mewki japońskiej (samczyka). Parę miesięcy temu stracił partnera i od tego czasu jest bardzo samotny. Miałam nadzieję, że przywyknie do tego że jest sam, ale ewidentnie jest zwierzątkiem stadnym i mam wrażenie że popada w ptasią depresję. Ja w sierpniu wyjeżdżam i miałam przekazać go mojej mamie pod opiekę, ale podjęłam decyzję, że czas znaleźć mu szczęśliwy dom z innymi ptakami. U mnie ma totalną wolność i lata kiedy chce, więc oddam go tylko osobie, która choć od czasu do czasu puszcza ptaki do lotu.
Mewka jest bardzo dzika i nie pochodzi z żadnej hodowli. Zabrałam go w pakiecie z 2 samczykiem z poprzedniej pracy. Podejrzewam, że może mieć ok 2 lata, nie więcej - z tego co wiem, był dokupiony do towarzystwa dla tamtego starszego który już odszedł.
Osoby zainteresowane proszę o informację, czy mają inne ptaki i jakie (warunek wymagany to ptasie towarzystwo i wolny lot)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam-zamienię-”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość