Jak podawac pokarm

Pamiętajmy, że papuga ma dostęp tylko do tego, co jej podamy. Niezwykle ważny jest urozmaicony jadłospis.

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Bartoszek
Ptaki które hoduję: Aleksandretta Większa

Jak podawac pokarm

Post autor: Bartoszek » pt maja 26, 2017 21:39

Witam,jestem dumnym właścicielem Aleksandretty wiekszej,samczyka,okolo 5-6 miesiecznego o imieniu Ozi(Ozyrys).Ozi oczywiscie sposrod ziaren w pierwszej kolejnosci wyzera słonecznik,to pierwszy problem gdyz reszta pokarmu zalega.Owoce i warzywa ma codziennie,oczywiscie staram sie codzien inne.Intryguje mnie pewna rzecz,a mianowicie,wszystkie warzywa,a chodzi mi przede wszystkim o marchew ,papryczka chilli oraz mini kukurydza..Ozi raczej je niszczy niz je , przezuwa raczej koncoweczki ow jedzenia,mam wrazenie ze warzywa ida na marne...Pozdrawiam
KnR

Awatar użytkownika
Al
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Kontakt:

Post autor: Al » ndz maja 28, 2017 17:00

nawet jak tylko przeżuwa to i tak coś z tego trafia do wola, trzeba nadal dawac, musi nauczyć sie nowych smaków. teraz moze tylko próbuje

Awatar użytkownika
kaiyakei
Ptaki które hoduję: Papużka falista

Post autor: kaiyakei » wt lip 04, 2017 14:44

Nie musisz się martwić. Jest po prostu wybredna :) Podajesz jej to co potrzebne, a ona wybiera sobie to czego potrzebuje :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pokarmy i żywienie Aleksandrett-”