mutacje barwne aleksandretty większej

Obecnie mamy bardzo wiele odmian barwnych, możemy tu poznać je i rozmawiać o nich.

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Adrian1
Posty: 365
Rejestracja: czw lis 03, 2011 11:33
Ptaki które hoduję: Kakadu Alba - para
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

#21

Post autor: Adrian1 » czw sie 02, 2012 19:05

Ja rowniez mam parke Wiekszych i powiem szczerze ze kiedys w hodowli swojej bardzo bym cicial niebieskie wielkie albo zolte oczywiscie hodowlane nie recznie karmione moze kiedys mi sie to uda. moje na szczescie najwieksza sympatie przejawiaja do siebie mimo ze lubia byc razem ze mna hehe mimo mlodego wieku to Niunia caly czas chodzi za Luckiem krok w krok hehe moze i za jakies 3 lata z moich cos bedzie. budke dopiero w lutym? ja slyszalem ze juz w grudniu albo pod koniec listopada mozna dawac budke bo w lutym czasami pojawiaja sie pierwsze jajka albo i mlode.

Awatar użytkownika
apol
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 23, 2013 19:44
Ptaki które hoduję: księżniczki Walli, nimfy , świergotki, łąkówki turkusowe, nierozłączki czerwonoczelne, mnichy nizinne
Lokalizacja: Wielkopolska

#22

Post autor: apol » śr sty 23, 2013 20:03

Cudne ta mutacja INO
Pozdrawiam

333mateusz
Posty: 12
Rejestracja: wt maja 15, 2018 17:26
Ptaki które hoduję: Modrolotki czerwonoczelne lutino i niebieskie, modrolotki żółtoczapeczkowe, mnichy nizinne mitacje, aleksandretty obrozne i większe, faliste

#23

Post autor: 333mateusz » śr maja 16, 2018 11:41

Czy ktos próbował może łączyć aleksy większe z obrożną?

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Mutacje aleksandrett”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość