Życzenia urodzinowe dla Natalki !!!

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Życzenia urodzinowe dla Natalki !!!

Post autor: Agata82 » ndz sie 04, 2019 18:06

<roza> <roza> <roza>
<kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek>

Kochana z okazji Twoich 19 urodzin życzę Ci dużo szczęścia i radości w życiu. Życzę Ci przede wszystkim tego, byś była pewna siebie, wierzyła w swoje możliwości, nigdy nie wątpiła w swoją mądrość !!
Życzę Ci ,by życie było dla Ciebie łaskawe, byś nie bała się dążyć do upragnionego celu, byś spełniała swoje marzenia w życiu...

Życzę Ci z całego serca, byś zawsze miała swoje zdanie i nie bała się go wyrażać, życzę Ci asertywności i wiary w siebie...

Życzę Ci spełnienia w życiu prywatnym i na ścieżce zawodowej, by studia , które podejmujesz dawały Ci radość i satysfakcję...

Życzę Ci by Twoja miłość i pasja ( do papug) nigdy nie przeminęła...niezależnie od tego co mówią i co myślą o Tobie ludzie, którzy Cię nie poznali.... !!

<kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek> <kwiatek>

pamiętaj, że :
Załączniki
hiker.jpg

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Post autor: Rozalka:) » ndz sie 04, 2019 18:14

Ojej, dziękuję Agata, nie spodziewałam się takich życzeń ;)) <milosc>

Awatar użytkownika
Agata82
Ptaki które hoduję: Ruffi -ręcznie karmiona rudosterka zielonolica, mutacja yellow sided

Post autor: Agata82 » ndz sie 04, 2019 18:16

Przepraszam, że dopiero teraz, ale właśnie wróciłam z 11 urodzin mojej chrześnicy ;) choć ona ma je dokładnie jutro :)

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica, papużki faliste

Post autor: Rozalka:) » ndz sie 04, 2019 18:21

Za co przepraszasz? Przecież się nie spóźniłaś z życzeniami ;) To ja powinnam Ciebie przeprosić, że nie złożyłam Tobie życzeń jak miałaś urodziny :/ Więc przepraszam bardzo !!

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Offtopic-”