Klatka dla pary nimf i jej składanie

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

skye
Ptaki które hoduję: faliste, nimfy, kanarek

Klatka dla pary nimf i jej składanie

Post autor: skye » śr lis 29, 2017 20:10

Szukam w miarę porządnie zrobionej klatki dla pary nimf. Ma służyć jako miejsce, w którym będą spędzać czas gdy jestem w szkole(później są wypuszczane na resztę dnia i wracają dopiero na noc). Klatki typu lotnia czy xxl odpadają - obie są składane. Zamówiłam kiedyś taką klatkę i nie dało się jej złożyć, tylna ściana gdzie są haczyki leciała zupełnie do tyłu. Myślę że to kwestia zagięcia haczyków kombinerkami, ale nie mam ochoty się w to bawić, chociaż jeżeli ktoś z Was ma taką klatkę i poradził sobie ze złożeniem, będę wdzięczna za rady jak to zrobić. Obecnie mają klatkę sarę 80x50x80, ale denerwuje mnie jej zaokrąglony dach, a na dodatek mam wersję bez otwieranej góry - zabawki zjeżdżają, drzwiczki są małe i jest ich za dużo(kto wymyślił, żeby robić ten sam model klatki z otwieraną górą i bez?). Klatki o wymiarach 100x50x100 będą już trochę za duże i na taką rodzice się nie zgodzą, maksymalne to 100x50x80 albo 80x50x100(a i z tym może być ciężko, ale najwyżej postawię ich przed faktem dokonanym ;-)
Co moglibyście polecić i jak ewentualnie uporać się ze składaną klatką?

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Żywienie-zdrowie-hodowla nimf”