dziwne zachowanie nimfy HELP!

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

Alfik
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 07, 2019 18:30
Ptaki które hoduję: Nimfa o nazwe Alf (zakupiona z drugiej ręki) i świętej pamięci gucia (nie zyje) :ccccc

dziwne zachowanie nimfy HELP!

#1

Post autor: Alfik » pn paź 07, 2019 19:33

Niedawno zakupiłam nimfe z drugiej ręki,jeszcze jej nieoswojiłam ale została wypuszczona.Siedziała na półce i trzymała głowe w dół a dziób miala poziomo ułożony,chcę wiedziec czy to moze byc jakas choroba czy co <bezradny> PS.Papuga u tej pani była trzymana z papugami falistymi które mu troszke skubały skrzydła.To reakcja na nowe otoczenie czy jakas choroba????

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1915
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#2

Post autor: Al » śr paź 09, 2019 17:13

obserwuje z wysoka, nic sie nie dzieje zlego, tylko nie rozumiem jak ptak ma dziób poziomo ułożony ? daj zdjecie,

Awatar użytkownika
Rozalka:)
Posty: 389
Rejestracja: wt cze 14, 2016 10:57
Ptaki które hoduję: Lilianki, rudosterka zielonolica
Lokalizacja: Siedlce

#3

Post autor: Rozalka:) » śr paź 09, 2019 17:55

Al pisze:
śr paź 09, 2019 17:13
obserwuje z wysoka, nic sie nie dzieje zlego, tylko nie rozumiem jak ptak ma dziób poziomo ułożony ? daj zdjecie,
może chodziło o przechyloną głowę? Jedno oko w dół się patrzy, a dziób można powiedzieć, że jest wtedy poziomo ułożony <mruga>

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Żywienie-zdrowie-hodowla nimf”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości