Zgniecione oko?

Moderatorzy: wojtek, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz, misia458, Krysia-, WOJTEKZ

marcin19800
Posty: 380
Rejestracja: pt lis 29, 2019 20:05
Ptaki które hoduję: nimfy, gołąbki diamentowe
Lokalizacja: Odense, DK

Zgniecione oko?

#1

Post autor: marcin19800 » pt kwie 21, 2023 18:22

dzisiaj czyściłem nos mojej nimfie i przygniotlem jej oko. Po otwarciu wyglądało kompletnie czarne i jakpy pogniecione nie było płynu. Jak podchodzę to ucieka, teraz wygląda na okrągłe jakby płyn był tylko czarne jest nie jestem pewien bo się boi jak podchodzę. Chyba trochę na nie widzi bo, ale nie tak samo jak na drugie. Miał ktoś coś podobnego czy źrenica może wypłynąć???

Awatar użytkownika
Al
Posty: 1909
Rejestracja: pt paź 05, 2007 15:30
Ptaki które hoduję: nierozłączki, świergotki, lilianki, modrolotki, nimfy, faliste, drobna egzotyka, barabandy
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

#2

Post autor: Al » sob kwie 22, 2023 14:57

oczywiscie, ze mozna oko uszkodzic, ptak da sobie rade bez problemu mimo braku jednego oka , ale sprawdz, czy reaguje od tej strony na ruch reka

marcin19800
Posty: 380
Rejestracja: pt lis 29, 2019 20:05
Ptaki które hoduję: nimfy, gołąbki diamentowe
Lokalizacja: Odense, DK

#3

Post autor: marcin19800 » sob kwie 22, 2023 18:30

Sprawdziłem, i reaguje. Może nie tak szybko jak na lewe, ale reaguje. Mam też wrażenie jakby częściej nim mrugala i było czarniejsze. Na zdjęciach google u ludzi czasem źrenica jakby się wylała, ale nie jestem pewien bo po czyszczeniu nosa jak chce podejść to ucieka. Może jutro albo w poniedziałek da się obejrzeć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Żywienie-zdrowie-hodowla nimf”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości