Włos owinięty wokół palca nimfy

Moderatorzy: wojtek, misia458, Krysia-, WOJTEKZ, GoldAngelo, Boguśka, Grzegorz

aleksaróżana
Ptaki które hoduję: Faliste
Nimfy
Aleksandretta różowopierśna

Włos owinięty wokół palca nimfy

Post autor: aleksaróżana » pt maja 05, 2017 10:00

Witam wszystkich na forum.Potrzebuję pomocy dla mojej nimfy,której włos zawiną się w okół palca i zacisnął.Próbowałam przeciąć włos ale nic nie migłam wcisnąć między niego a nóżkę i nie chciałam zrobić jej większej krzywdy.Dodatkowo papuga micni się szamotała i prężyła aż napłynęła jej krew do nosa.Więc ją puściłam mając nadzieję,że sama sobie odgryzie ten włos.Niestety minął tydzień a włos nadal tam jest,palec spuchnięty,skóra wokół włosa ponagryzana przy próbie odgryzienia włosa.Mieszkam w Mroczy koło Bydgoszczy i nigdzie w okolicy ani w okolicznych miastach nie ma weterynarza zajmującego się papugami,kiedyś polecono mi klinikę w Solcu kuj.pojechałam tam z moją papużką falistą która miała uszkodzone skrzydło i w gabinecie papuga dostała zawału,niewiem do końca czy przez stres podróży czy poprostu przez nieumiejętne traktowanie jej przez lekarza.Machała nią,dawała zastrzyki i dawała krople na odrobaczenie.Mam taumę związaną z tym doświadczeniem,więc nie chcę nimfy dodatkowo stresować wyjazdem i weterynarzem który nie wie jak papugi reagują na stres.Może ktoś z forum zna osobę kompetentną,zajmującą się papugami,mobilną która zdejmie włos z palca mojej nimfy.Bardzo proszę o pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „-Pozostałe tematy dotyczące nimf”